bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі послуг експерта/ки з моніторингу та оцінки

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез»  оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг експерта/ки з моніторингу та оцінки.

БО «БФ «ССС» працює в усіх областях України (окрім АРК Крим) для встановлення верховенства права, зміцнення соціальної згуртованості, утвердження поваги до прав людини та створення рівних можливостей для їх реалізації.

Наша мета:

Сприяння захисту прав і свобод осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі та окупації Криму, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин, дітей постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, інших вразливих категорій населення (зокрема, пенсіонерів, жінок та жіночих об’єднань, представників національних меншин та ЛГБТК+ спільноти), а також надання системної підтримки органам державної влади, місцевого самоврядування та громадським організаціям у подоланні соціально-економічних викликів та впровадженні реформ.

Пріоритетом БО «БФ «ССС» є досягнення сталих результатів та мейнстримінг гендерно- та конфліктно-чутливих підходів в усіх напрямкам діяльності. У своїй діяльності БО «БФ «ССС» покладається на багаторічний досвід та ґрунтовну фахову підготовку її представників. 

Дата оголошення про тендер: 25 серпня 2021 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 21 вересня 2021 року

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 22 вересня 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Деталізація послуг, які надає підрядник:

 1. Моніторинг та оцінка проектної діяльності протягом проектного циклу;

 2. Розробка структури моніторингу та оцінки проекту;

 3. Розробка системи збору та аналізу даних для забезпечення звітності щодо всіх показників проекту;

 4. Підготовка та подання описових звітів донору англійською мовою;

 5. Підтримка команди програми для запису та аналізу даних проекту;

 6. Координація подання даних щодо реалізації проекту щомісяця;

 7. Співпраця з проєктним менеджером програми над розробкою щомісячних звітів про хід виконання проекту;

 8. Аналізувати дані моніторингу та звітності та своєчасно повідомляти персонал, щоб результати аналізу були інформацією для прийняття програмних рішень;

 9. Вносити істотний внесок у розробку, обслуговування та перегляд баз даних програм/проектів та здійснювати нагляд за забезпеченням якості введених даних;

 10. Сприяти створенню звітів про результати проекту, орієнтованих як на внутрішню, так і на зовнішню аудиторію;

 11. Сприяти розробці, оновленню, ефективному та результативному впровадженню планів моніторингу та оцінки проекту;

 12. Забезпечити високу якість досліджень, аналізу програм, сприяти розвитку методів збору даних та аналізу даних;

 13. Визначити та сформулювати отримані уроки та задокументувати найкращі практики оцінок та досліджень, які мають бути інтегровані у звіти та публікації програм;

 14. Виконувати інші обов’язки, які будуть визнані необхідними безпосереднім керівником;

 15. Дотримуватися національного законодавства та політики донора щодо адміністрування, захисту приватної інформації, захисту даних та обміну даними;

 16. Впровадження ефективних механізмів моніторингу та оцінки та складання звітності про виконання проекту, включаючи розробку інструментів та процесів, встановлених та запроваджених відповідно до правил та положень;

 17. Підготовка періодичних звітів про програми та проекти, таких як звіти про ключові показники ефективності, щоквартальні та річні вимоги до донорів.

Вимоги до кваліфікації підрядника:

 1. Вища освіта; 

 2. Вільне володіння англійською та українською мовами;

 3. Обов’язковий досвід роботи в міжнародних чи українських організаціях з моніторингу та оцінці програм/проєктів;

 4. Досвід підготовки проєктних звітів;

 5. Впевнений користувач Microsoft Office та G-Suite.

 6. Експертиза в розробці та управлінні системами M&E;

 7. Практичний досвід роботи зі статистичними додатками буде перевагою;

 8. Здатність працювати під тиском обставин, незалежно та з обмеженим наглядом;

 9. Самостійність, впевнені усні та письмові комунікативні навички, відповідальність;

 10. Сильні навички презентації;

 11. Сильні організаторські здібності;

 12. Досвід роботи зі складними програмами, що передбачають короткі терміни виконання, численні завдання, у координації з кількома партнерами, для досягнення очікуваних результатів;

 13. Сертифікат (и) у сфері, що стосується M&E, таких як методології збору даних, вибірка, аналіз даних;

 14. Знання якісних та кількісних методів та аналізу;

 15. Здатність оцінювати прогрес та рекомендувати необхідні засоби для максимізації прогресу та впливу програми;

 16. Досвід у зборі, аналізі та візуалізації даних.

Інший релевантний досвід та навички

1. Висока мотивація та здатність ефективно надавати послуги з мінімальним контролем.

2. Впевнені організаторські здібності, з можливістю керувати кількома завданнями одночасно, з залученням великої кількості людей та різних напрямків діяльності, уважність до деталей та вміння самостійно визначати пріоритети.

3.Здатність приймати обґрунтовані рішення та здатність гнучко реагувати в динамічному середовищі з обмеженими часовими рамками.

4. Здатність ефективно працювати в команді, мати проактивну позицію.

Строк надання послуг: протягом 3-х років.

Умови:

Між БО «БФ «ССС» та підрядником буде підписано Рамкову угоду  про надання послуг, в якому буде детально викладено умови співпраці. 

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

 1. Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем 3 групи, без ПДВ.

 2. Наявність відповідних КВЕДів.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;

 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);

 4. Резюме;

 5. Портфоліо (за наявності);

 6. Сертифікати (за наявності).

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;

 3. Прийнятна вартість послуг.

Відбір підрядника буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 21 вересня 2021 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: Експерт з моніторингу та оцінки”, на адресу:procurementsss@radnyk.org.

Тендерна процедура:

 • Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.

 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

 • Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 

 • Очікується, що співбесіди з підрядниками, які увійдуть до списку після первісного відбору, будуть проводитися особисто або за допомогою Teams/Zoom у період з 22 вересня по 27 вересня 2021 року. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті підрядники, які пройшли відбір.

 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.  

Додаткові застереження:

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Індивідуальний підхід та рівні можливості

БО «БФ «ССС» застосовує індивідуальний підхід та поважає права людини у всіх сферах її діяльності. БО «БФ «ССС»  прагне створювати умови праці, що відповідають принципам гендерної рівності та культурно-особистісного різноманіття персоналу. Підрядники повинні поважати рівні права осіб та прагнути створити атмосферу, в якій відмінності людей підтримують та цінують. 

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: procurementsss@radnyk.org до 17 вересня 2021 року.

Виконавчий директор

БО «БФ «ССС»

Гамільтон Дермот
 
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.