bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення тендеру із закупівлі послуги з проведення соціологічного дослідження

Громадська організація «ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО» в рамках грантового проекту «Діалог, як інструмент запобігання конфлікту у 7 громадах Бердянщини», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуги з проведення комплексного соціологічного дослідження з метою виявлення потреб сторін передконфлікту та актуалізацію проблеми щодо домашнього насильства і створення притулку, яке дозволить надати всебічну оцінку ситуації та проаналізувати її як у кожній громаді, так і у Бердянському районі в цілому, та визначити необхідні кроки щодо розробки та впровадження необхідних змін

Дата оголошення про тендер: 09 вересня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 23 вересня 2021 р.

 Предметом закупівлі є послуги, а саме: 

1.     Анкетне опитування не менш ніж 420 респондентів у 7 громадах Бердянського району (Андрівська, Андріївська, Берестівська, Коларівська, Осипенківська, Приморська, Чернігівська ТГ) за методом «F2F»

2.     Серію глибинних інтерв’ю з жінками, які постраждали від домашнього насильства. Кількість респондентів 28, у кожній громаді по 4 особи.

3.     Серію експертних інтерв’ю з представниками поліції, прокуратури, пробації по Бердянському району. Кількість респондентів 40 осіб.

4.     Серію експертних інтерв’ю з представниками органів місцевих рад дотичними до теми у 7 громадах Бердянського району. Респондентів не менше ніж 7.

5.     Зробити аналіз та підготувати аналітичний звіт. Термін виконання  місяці з моменту підписання угоди.

 

Строк надання товарів/ послуг: протягом 48 робочих днів від дати підписання Договору.

У вартість послуги повинні бути включені всі витрати пов’язані з проведенням комплексного дослідження.

Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг, заявлена послуга у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус (ФОП 3 групи)
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг
 5. Строк виконання послуги

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою womanoffuture@gmail.comдо 16 вересня 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності)  до 23 вересня 2021 року включно із зазначенням на конверті назви постачальника, “Відкритий тендер: із закупівлі послуги з проведення соціологічного дослідження в рамках проєкту «Діалог, як інструмент запобігання конфлікту у 7 громадах Бердянщини», назва ГО (ГО «Жінка майбутнього» куди надається, за адресою: Запорізька обл., м. Бердянськ.вул. Покровська 3, 2 поверх (ВАЖЛИВО! Конверт повинні отримати співробітниці ГО особисто в руки.)  

Електронна версія документіа має бути надіслана на пошту ЗУРЦ grants@zurc.org  з темою листа «Відкритий тендер: із закупівлі послуги з проведення соціологічного дослідження в рамках проєкту «Діалог, як інструмент запобігання конфлікту у 7 громадах Бердянщини»»

 Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18-00  23 вересня 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 28 вересня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти

 • Керівниця проєкту Наталія КОПИЦЯ
 •  067-820-46-56
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.