bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю послуг «Оренда мікроавтобусу»

Конкурс на закупівлю послуг №4

ГО «Молодь Сходу України» в рамках проєкту «Громадська інвентаризація несанкціонованих сміттєзвалищ»(Угода №RPP/2021/07/063/DR , в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції  оголошує відкритий Конкурс на закупівлю послуг «Оренда мікроавтобусу» для проведення  громадської інвентаризації несанкціонованих сміттєзвалищ на території громад (Біловодська ТГ, Рубіжанська ТГ, Щастинська ТГ Луганської області, Добропільська ТГ Донецької області).

Дати оголошення відкритого конкурсу на надання послуг:

з 02.09.2021 р. по 15.09.2021 р.

Предметом закупівлі є:

Послуги «Оренда мікроавтобусу» за нижченаведеними вимогами.

Послуги повинні відповідати наступним вимогам:

Оренда мікроавтобусу (поїздки експертів та волонтерів для проведення громадської інвентаризації несанкціонованих сміттєзвалищ Біловодська ТГ, Рубіжанська ТГ, Щастинська ТГ Луганської області, Добропільська ТГ Донецької області -  загальний кілометраж 520 км*35 грн).

Перевезення має здійснюватися відповідно до вимог законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (із змінами), та інших актів чинного законодавства України.

Виконавець забезпечує вчасну подачу транспорту за домовленістю із Замовником.

Вимоги до постачальника послуг – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг; постачальник має можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, акт, рахунок-фактура, видаткова накладна тощо).

Адреса надання послуг:

Донецька область (Добропільська ТГ),  Луганська область (Біловодська ТГ, Рубіжанська ТГ, Щастинська ТГ).

 Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

 Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

 Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 5 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати – 100% післяплата та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

 Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення передачі послуг, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: godovkylla@gmail.com або за телефоном +380674402111 (відповідальний виконавець проєкту «Громадська інвентаризація несанкціонованих сміттєзвалищ») до 06  вересня 2021 р., 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 •  в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси ГО «Молодь Сходу України» godovkylla@gmail.com та  tender@vzplus.org   із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/07/063/DR не пізніше 15 вересня 2021 р., 24:00

 Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 15 вересня 2021 р., 24:00,  розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 
25 вересня 2021 р., 24:00.

 

Контакти

 • godovkylla@gmail.com +380674402111
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.