bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю послуг тренерів для проведення двох дводенних тренінгів (Херсонська область)

тендер

Благодійна організація «Фонд громади міста Херсона «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) оголошує відбір тренерів для проведення двох дводенних тренінгів для учнів на базі «Шкіл Миру» на тему соціальної згуртованості у межах проєкту “Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню”.

Проєкт спрямований сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Цільова аудиторія: учні старшого шкільного віку (25 осіб на кожному тренінгу). 

Строки виконання робіт: друга половина вересня 2021 року.

Кінцева дата тренінгу буде узгоджена між обраними тренерами і Благодійною організацією «Фонд громади міста Херсона «Захист».

Тривалість одного тренінгу: 2 дні (по 8 годин);

Організація тренінгів має відповідати всім вимогам та рекомендаціям Міністерства охорони здоров’я України, карантинним обмеженням, встановленим Кабінетом Міністрів України і місцевою владою.

Робоча мова: українська.

Гранична орієнтовна вартість послуг за дводенний тренінг становить 7800 грн. (брутто), включно з оподаткуванням.

Місце проведення: Херсонська область — м.Каховка та смт. Чаплинка.

У зв’язку з тим, що робота може бути перенесена в дистанційний формат, тренер/тренерка має бути готовим/готовою до проведення тренінгу у режимі онлайн та самостійного забезпечення пошуку і використання Інтернет-платформ для проведення онлайн-тренінгу.

Організатори компенсують тренеру/тренерці вартість транспортних витрат: квитки на поїзд (2 клас Інтерсіті, вагон плацкарт/купе), електронні квитки або квитки із кас на автобус та послуги з проживання в рамках бюджету проєкту.

Тендерні пропозиції повинні бути надіслані “БО “Фонд громади міста Херсон “Захист” електронною поштою на три адреси: zahyst.ks@gmail.com з копією на: fkv200479@gmail.com та kobets1794@gmail.com з темою листа “Вакансія тренера вересень” у форматі PDF одним файлом, який повинен містити в такому порядку:

  • тендерну пропозицію за встановленою формою (додається) із обов’язково вказаним рівнем оплати праці за послуги з проведення одного дводенного тренінгу, яка має бути підписаною та скріплена печаткою за наявності, в тендерній пропозиції має бути вказана дата;
  • актуальне резюме;
  • концепцію дводенного тренінгу українською мовою. Концепція має не має перевищувати 2 сторінки та включати такі підпункти:

– Мета тренінгу

– Цілі тренінгу

– Стислий зміст сесій з пропонованими методами роботи

– Методи оцінювання якості тренінгу, своє розгорнуте актуальне резюме українською мовою, де має бути обов’язково зазначений досвід проведення тренінгів/воркшопів/фасилітованих сесій з тематикики соціальної згуртованості;

  • Інформацію про наявність СПД;
  • Копію свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності;
  • Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року) або довідку з податкового органу про обрання системи оподаткування.

БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» надасть відібраним тренерам/тренеркам шаблони необхідних документів та форми для звітності.

Дедлайн подання тендерних пропозицій – 16 вересня 2021 року. Після дедлайну ми будемо зв’язуватись тільки з успішними потенційними кандидатами та кандидатками для уточнення деталей.

Проєкт “Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню” реалізується Благодійною організацією Фонд громади міста Херсон «Захист» та Всеукраїнською громадською організацією “Поруч” у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland  та фінансується Інститутом Міжнародних Зв’язків Institut für Auslandsbeziehungen (ifa) та Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt

Контакти

  • Олександр Кобець
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.