bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Капітальний ремонт приміщення «Зеленої кімнати» Великоновосілківського відділення поліції

«Громадська організація «Селищне товариство греків «Великий Янісоль» в рамках грантового проекту «Поліція дружня до дитини на базі Великоновосілківського відділення поліції №1 Волновахського відділу ГУНП у Донецькій області», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує тендер на проведення капітального ремонту приміщення “Зеленої кімнати” Великоновосілківського відділення поліції №1.

 1. Дата оголошення про тендер: 01.09.2021 р.

 2. Термін подання тендерних пропозицій: до 15.09.2021 р.

 3. Предметом закупівлі є послуги, а саме: капітальний ремонт приміщення “Зеленої кімнати” Великоновосілківського відділення поліції  №1 Волновахського відділу ГУНП у Донецькій області, за адресою: 85500, Донецька область, Волноваський район, смт Велика Новосілка, вул. Пушкіна, б.30.

Строк надання послуг: капітальний ремонт приміщення повинен розпочатися протягом 7 днів від дати підписання Договору надання послуг та завершитися не пізніше 60 днів від дати підписання договору.

У вартість послуги/товару повинна бути включена доставка будівельних матеріалів до місця призначення, а саме: Донецька область, Волноваський район, смт Велика Новосілка, вул. Пушкіна, б.30.

 4. Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення надання послуг, відповідні ліцензії на здійснення будівельних робіт, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, акт виконаних робіт)

5. Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

  1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
  2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
  3. Якість опису робіт та відповідність очікуванням організатора
  4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг
  5.  

6.  Тендерна Документація додається, також її можна безкоштовно отримати за посиланням  

    а саме:

1. Інструкції Учасникам Тендеру.

2. Короткі відомості про об’єкт та робочі креслення.

3. Відомість робіт та  Локальний кошторис (без розцінок).

4. Зразок Проформи цінової пропозиції;

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за електронною адресою:  bolshoy.yanisol@gmail.com  до 14.09.2021 року.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

-          Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

-          Копія документу, що підтверджує податковий статус

-          Копія ліцензії

-          Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);

-          Оригінал Рахунка-фактури

-          Зразок договору підряду

-          Документи, що підтверджують досвід роботи  (договори на виконання аналогічних робіт, рекомендаційні листи тощо)

-          Документи, що підтверджують фінансовий стан учасника (довідка з банку про стан рахунку тощо)

-          Інформація про наявність необхідного обладання та персоналу

-          Та інші документи, якщо вважає  за необхідне

 7. До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, до повного завершення виконання робіт.

 8. Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності), мають бути надіслані до 15.09.2021 року, у двох форматах:

-          у письмовій формі в запечатаному конверті на адресу: 85500 Донецька область Волноваський район, смт Велика  Новосілка, вул. Набережна, буд.1.

-           у електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа «Вікритий тендер_RPP/2021/07/071/CP_назва учасника».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме 15.09.2021, розгляду не підлягатимуть і будуть повернуті відправнику в нерозгорнутому вигляді.

9.  Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

 10. Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 20.09.2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Голова  ГО «СТГ «Великий Янісоль»   Халабузар Андрій                       

телефон 0662114412 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.