bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вакансія Консультанта для органів влади та установ соціальної сфери у Гуляйпільській ТГ

Громадська організація «Інститут соціальної політики регіону» в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина, реалізує проєкт «Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі».

Метою проєкту є удосконалення діяльності органів влади, які забезпечують соціальний захист ВПО та мешканців приймаючих громад, установ соціального обслуговування на основі результатів оцінки потреб, проведеної ґендерно-диференційовано та партиципативно (включно за допомогою цифрових технологій); розширення спектру та підвищення якості надання соціальних та адміністративних послуг; впровадження інноваційних методів соціальної роботи.

Завдання Консультанта в рамках даного проєкту полягають у наступному:

1. Підтримка / консультування Гуляйпільської міської ради у розробці орієнтованої на потреби та економічно обґрунтованої концепції / стратегії для подальшого розвитку сфери надання соціальних послуг громади.

2. Підтримка / консультування муніципалітету в реалізації заходів з прийнятої муніципальної стратегії для подальшого розвитку соціального сектору.

3. Підтримка / консультування установ соціальної сфери громади в реалізації проєктів / процесів управління змінами (change management) на основі проведеної оцінки потреб та розробленої стратегії.

4. Підтримка / консультування муніципалітету-партнера у проведенні підсумкової оцінки потреб у соціальному секторі на основі розробленої в рамках проєкту методології.

5. Підготовка та презентація звіту про отримані результати.

Діяльність Консультанта має розпочатись 16 вересня 2021 року. 

У разі зацікавленості ваші Пропозиції, оформлені як комплект конкурсної документації, мають бути надіслані до 12:00 13.09.2021 року за визначеною адресою. 

Технічне завдання Консультанта, форми технічної та цінової пропозицій можна отримати за посиланням: http://bit.do/fRKaJ 

 

 

Контакти

  • ГО “Інститут соціальної політики регіону”: institute.spr@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.