bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Розробка, створення та підтримка вебсайту для Програми «U-LEAD з Європою»

З 2016 року Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» (скорочено U-LEAD) допомагає впроваджувати дані реформи, надаючи консультації з політичних питань та практичну підтримку щодо їхньої імплементації на всіх державних рівнях. Ініціатива U-LEAD підтримується  ЄС та його країнами-членами, а саме Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією і Словенією. 

Постачальник послуг повинен розробити концепцію та дизайн привабливого та інноваційного вебсайту Програми «U-LEAD з Європою», який забезпечить узгоджене та всебічне представлення діяльності Програми, новин та внеску всіх залучених сторін.

Після Пост-впроваджувального періоду підрядник надаватиме послуги технічної підтримки функціонування вебсайту на платній основі до 17.01.2024.

У випадку Вашої зацікавленості, просимо ознайомитися із умовами закупівлі за посиланням: https://bit.ly/3iQtsXG 

Кінцевий термін для надання пропозицій: 9 серпня 2021 р. до 20:00 за київським часом.  

ВАЖЛИВО! Якщо особа, від імені якої надано пропозицію, є платником ПДВ в Україні, то ПДВ не включається у вартість і зазначається в пропозиції в сумі 0,00 грн, оскільки ця закупівля звільнена від ПДВ як така, що виконується за кошти міжнародної технічної допомоги.

Всі необхідні документи для підтвердження такого звільнення (копія картки проекту, план закупівель) є в наявності  і будуть надані продавцю-платнику ПДВ для звітування.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.