bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренер для проведення тренінгу для тренерів-супервізорів Управління Проблемами +

Контекст діяльності організації

Medicos del Mundo” та “Arzte der Welt” є відповідно іспанським та німецьким підрозділами міжнародної асоціації «Лікарі світу» (Medecins du Monde, скорочено - MdM).

MdM працює в Україні з серпня 2015 року. Наразі організація  веде гуманітарну діяльність на сході України (підконтрольні та непідконтрольні частини Луганської та Донецької областей).

Організація «Лікарі світу» (MdM) працює в Україні з вересня 2015 року. Наразі MdM веде гуманітарну діяльність на сході країни (підконтрольні та непідконтрольні частини Луганської області, підконтрольна територія Донецької області). Програма організації заснована на двох компонентах: 

-  пряме надання послуг мобільними бригадами (первинна медична допомога, психологічна допомога та психосоціальна підтримка, допомога в сфері сексуального та репродуктивного здоров’я, а також підтримка жертв гендерно-обумовленого насилля); 

-  зміцнення місцевої системи охорони здоров’я (насамперед в сфері первинної медичної допомоги, сексуального та репродуктивного здоров’я, психологічної допомоги та психосоціальної підтримки та протидії гендерно-обумовленому насиллю) шляхом підвищення кваліфікації персоналу, заходів з підвищення обізнаності та цільового постачання медичного обладнання та витратних матеріалів до закладів охорони здоров’я.

Мета

MdM шукає  тренера для підготовки матеріалів і проведення тренінгу для навчання тренерів з програми УП+.  

Мета тренінгу:  передати досвід і методологію проведення навчання доказової психологічної інтервенції Управління проблемами + українській професійній спільності сфери психічного здоров’я у Донецькій і Луганській областях через підготовку  тренерів   та супервізорів . Тренер  проводитиме тренінг за дорученням організації та у відповідності до затвердженого розкладу.

Основні задачі

 З методологічним супроводом координатора  з психічного здоров’я MdM та за технічної підтримки менеджерів  з психічного   здоров’я тренер  розроблятиме наповнення навчальних матеріалів (модулі) на основі методичного керівництва проведення навчання з УП+ ВООЗ, та проводитиме тренінг. 

Технічне завдання для тренера:

 • Запропонувати програму навчання і розподіл академічного часу (на самостійну роботу, теоретичних завдань, практичних завдань ); 
 •  Розробити наповнення вправ, роздаткових матеріалів враховуючи попередній досвід учасників групи і принципи навчання дорослих;
 • Запропонувати матеріали на самостійне опрацювання і домашню роботу (до початку тренінгу, під час проведення тренінгу); 
 • Провести 3 денне навчання для  консультантів УП+, які пройшли етап відбору на навчання тренерів-супервізорів; 
 • Організувати групову роботу по підготовці між ко-тренерами 
 •  Розробити оцінку знань для проведення оцінювання перед і після тренінгу;
 •  Надати детальний звіт після тренінгу щодо динаміки групи, аналізу додаткових питань та проблем, включаючи рекомендації про подальший супервізійний нагляд учасників ; 
 • Надати повний фінальний навчальний пакет в електронному вигляді; 
 • Надавати підтримку та консультації  під час впровадження рекомендацій протягом одного  місяця  після проведення тренінгу.

Формат роботи

 Тренер готуватиме модулі, друковані матеріали для тренінгів та складатиме звіт за результатами проведення. Матеріали повинні бути структуровані та викладені в логічній послідовності відповідно до змісту.  Тренінг має бути розрахований на 14 (чотирнадцять ) учасників та проводитись у високо інтерактивній манері.

Учасники - 14 учасників (Консультанти УП+, які пройшли етап відбору на навчання тренерів-супервізорів)

Місце проведення - Серебрянка Донецька область 

Дати проведення - 25, 26,27 серпня  2021 ( Тренінг трьох денний )

Очікувані результати та сподівання

 Наприкінці тренінгу консультанти УП+, які пройшли навчання тренерів-супервізорів повинні:

 • Знати сутність та мету проведення тренінгу УП+, а саме короткотермінове навчання неспеціалістів надавати психологічну допомогу; основні принципи та норми групової роботи; правила підготовки, організації та проведення тренінгів для консультантів УП+; технологічні та методичні прийоми та вправи і ситуації їх використання; етико-нормативні засади створення і проведення тренінгу; характеристики групової динаміки.
 • Вміти  добирати тренінговий інструментарій і створювати програму за стандартним порядком денним УП+ тренінгу; використовувати обраний тренінгових інструментарій, ефективно управляти груповою динамікою, організовувати групову роботу. 
 • Чітко розуміти прийоми реалізації зворотного зв’язку і здійснювати самоаналіз та самовдосконалення ; працювати в команді тренерів.

Освіта та досвід        

 • Вища  освіта;
 • Щонайменше 3 роки досвіду проведення тренінгів з програм психічного здоров’я ;
 • Фахові знання та практичні навички в галузі психології ;
 • Досвід роботи в міжнародній неурядовій організації;
 • Досконалі володіння української та російською мовами (письмово та усно);
 • Культурна та політична неупередженість. Досвід управління та організації навчального процесу у складних обставинах;
 • Гарні знання вимог звітування;
 • Орієнтовний план тренінгу;
 •  Бажаний рівень оплати своїх послуг: підготовка до тренінгу, проведення тренінгу

Компенсація витрат

MdM відшкодує всі документально підтверджені витрати, пов’язані із проведенням тренінгу, такі як залізничні подорожі, проживання та харчування. А також, MdM запропонує номінальну ставку оплати за послуги тренера.

ЯК ПОДАВАТИ ДОКУМЕНТИ:

Будь ласка, надішліть ваше резюме разом із супровідним листом в одному файлі (Word/PDF) та орієнтовний план тренінгу і  бюджет проведення тренінгу на адресу

[email protected] 

або за посиланням

https://rabota.ua/company0/vacancy8690917

не пізніше 10 серпня 2021 року

Заявки будуть розглядатися почергово. 

 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Окрім контракту про надання послуг, тренеру буде запропоновано підписати

договір про нерозголошення конфіденційної інформації.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.