bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Команда платформи «Тепле Місто» шукає графічного дизайнера(-ку)
14.07.2021

Платформа «Тепле Місто» об’єднує людей і бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку Івано-Франківська. Ми хочемо перетворити Франківськ у комфортне для життя місто, створити умови для розкриття інтелектуального і творчого потенціалу його мешканців. За понад 7 років роботи ми реалізували багато проектів, завдяки яким про Івано-Франківськ знають в Україні та за її межами: громадський ресторан Urban Space 100, Frankivsk Half Marathon, Школа Міських Ґрантів, Візуальний стиль міста. Зараз нам потрібна людина, яка має достатньо практичних навичок та власне бачення, щоб якісно візуально відобразити потреби проєктів та залучити аудиторію.

Обов’язки та очікування: — Розробка зображень для публікацій в соціальних мережах, вебсайті та розсилках.

— Створення презентацій, інфографік та макетів звітів, брошур, ліфлетів та інших друкованих матеріалів, включаючи зовнішню рекламу.

— Генерування ідей для візуалізацій.

— Досвід створення графічного дизайну. Досвід реалізації верстки аналітичних матеріалів (портфоліо).

— Вміння працювати в умовах невизначеності. Гнучкість. У нас немає прописаних процесів і бюрократичної структури, тому нам, найімовірніше, не підійде людина, яка шукає готові відповіді.

— Відповідальність, дотримання термінів, уважність до деталей.

— Моніторинг трендів у графічному дизайні та їх гармонійне втілення у своїй роботі.

Ми пропонуємо: — Роботу в команді, що змінює місто Івано-Франківськ та є прикладом змін «знизу вгору» для всієї України — «Офіс на заводі» в сучасному інноваційному центрі «Промприлад.Реновація» чи можливість працювати дистанційно — Можливості для самореалізації та розвитку — Часткова зайнятість (з умовою покриття всіх запитів команди) — Гнучкий графік роботи, головне це результат.

Як подати свою кандидатуру Щоб податися на вакансію, підготуйте резюме, мотиваційний лист, який може містити інформацію про Вашу мотивацію, компетенції, які допоможуть Вам у роботі, досягнення у попередніх проєктах та обов’язково надішліть нам ваше портфоліо. Відправте документи на пошту [email protected] з темою листа «Вакансія графічного дизайнера(-ки)».

Надішліть нам свою заявку якнайшвидше, щоб ми могли почати співпрацю з вами уже ”завтра”.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.