bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стажування у Трансперенсі Інтернешнл Україна

Юридичний відділ Трансперенсі Інтернешнл Україна пропонує стажування для молоді, яка хоче покращити свої навички та здобути досвід в антикорупційній сфері.

Ціль стажування: допомога в реалізації задач організації в межах юридичного відділу.

Функціональні обов’язки:

– юридичний аналіз чинного законодавства та моніторинг законодавчих ініціатив;

– моніторинг судових засідань;

– моніторинг ЄДРСР;

– аналіз судових рішень та виконання доручень керівника в межах юридичного відділу.

Ми очікуємо, що стажер/ка має:

– неповну/повну юридичну освіту;

– відмінні письмові та усні комунікаційні навички;

– вмотивований(на) сприяти вдосконаленню роботи органів антикорупційної інфраструктури;

– повністю розділяє цінності ТІ Україна.

Який досвід може отримати стажер/ка?

Ти зможеш пірнути у цікавий світ юридичних пригод та захопливої роботи антикорупційної системи України, долучитися до юридичного аналізу гучних та соціально важливих тем, приймеш участь в якості слухача у судових засіданнях та багато іншого.

Якщо ти впізнав себе в описі оголошення, хочеш покращити свої навички та здобути досвід в антикорупційній сфері на волонтерських засадах, тоді сміливо направляй нам своє резюме та мотиваційний лист.

Дедлайн подачі резюме: 15 липня 2021 року

Щоб долучитися до діяльності ТІ Україна, будь ласка, надішліть своє CV та короткий мотиваційний лист на адресу:internship@ti-ukraine.org з темою повідомлення «Стажування у юридичному відділі».

Довідка

Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки й впровадження змін задля зниження рівня корупції.

ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи Prozorro, ProZorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями. Дізнатися більше про діяльність організації можна на сайті www.ti-ukraine.org

* При подачі документів на цю позицію ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.

Контакти

  • internship@ti-ukraine.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.