bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «Інститут миру і порозуміння» оголошує тендер на створення 2 відеороликів

Громадська організація «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) оголошує тендер на створення 2 відеороликів в рамках проєкту “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами і потребами вразливих груп населення”, що реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Хронометраж: 2 ролики максимальною тривалістю до 3 хв кожен.

Формат відео:

 • цифровий, придатний до подальшого використання, трансляції, тиражування тощо. 

 • роздільна здатність – Full HD 1920×1080, Pal 4×3 756×576;

 • частота звуку – 48 кГц; 

 • бітрейд – 320 кбит/сек (безкоштовна музика).

Загальна інформація про відео: репортажні та інформаційні ролики у стилістиці сюжетів BBC, зняті за вже підготовленими сценаріями. Повинні містити коментарі спікерів та висвітлювати тему розвитку безпеки в двох українських громадах та успішні практики реагування на виклики, пов’язані з пандемією COVID-19 й особливими загрозами та потребами вразливих груп населення. Відеоролики не повинні містити елементи цинізму, приниження  людської честі та гідності. Монтаж фінальної версії відео обов’язково погоджується із замовником.

Локації: Зйомки передбачають одноденні виїзди по Україні (локації indoor та outdoor). Географічне розташування локацій - Лисецька селищна територіальна громада (Івано-Франківська обл.), Миколаївська сільська об’єднана територіальна громада (Сумська обл.). 

Перша дата зйомок – 13.07.2021, решта узгоджуються з замовником.

До участі в тендері запрошуються Фізичні особи підприємці та юридичні особи, які зареєстровані згідно чинного законодавства, на єдиному податку 3-я група або загальна система оподаткування, мають відкритий банківський рахунок.

Для участі у тендері потрібно надати:

 1. Заповнену, підписану уповноваженою особою, завіреною печаткою Форму комерційної пропозиції (додаток 1)

 2. Заповнену, підписану уповноваженою особою, завіреною печаткою Лист-згоду на отримання всіх необхідних для проєкту ліцензій та інших дозволів (додаток 2)

 3. Копії документів, що надаються учасником:

 • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

 • свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;

 • витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2013 р.

Документацію для участі у тендері можна завантажити тут: https://cutt.ly/9maGHla 

Умови проведення тендеру

До участі в тендері будуть допущені пропозиції, що відповідають наступним критеріям:

 1. Пропозиція повинна бути вчасно надіслана в межах остаточної дати подання пропозиції, на бланку компанії, та підписана уповноваженою особою та включати контактні деталі Учасника.

 2. Дотримання технічних специфікацій. Учасник має підтвердити, що всі позиції відповідають або перевищують вимоги даного запиту.  

 3. Цінова пропозиція має бути чинною не менш, ніж 30 календарних днів, починаючи з дати кінцевого строку подання цінових пропозицій.

 4. Ціни мають бути вказані в гривнях (UAH).

 5. Додано всі необхідні реєстраційні документи.

Пропозиції на участь у тендері надсилати до 07 липня 2021 року на e-mail: pr@ipcg.org.ua

Результати тендеру будуть оголошені 08 липня 2021 року.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проєкту “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами і потребами вразливих груп населення”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.

 

Контакти

 • pr@ipcg.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.