bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Проведення гендерного аналізу міської енергетичної та кліматичної політики Житомирської МТГ
29.06.2021

За результатами аналізу гендерної збалансованості міських цільових програм виконавчого комітету Житомирської міської ради в рамках проєкту «Гендерна майстерня для посадових осіб місцевого самоврядування», що виконувався Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, було розроблено «Дорожню карту» щодо включення гендерних аспектів до міських цільових програм, проведення оцінки гендерного впливу на основі наказів Міністерства фінансів України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо впровадження та застосування гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі» №1 від 02.01.2019 та Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо оцінювання гендерного впливу галузевих реформ» № 257 від 14.04.2020 року, «Про затвердження Інструкції щодо інтеграції гендерних підходів під час розроблення нормативно-правових актів» № 86 від 07.02.2020.

З метою врахування зазначених рекомендацій департаментом економічного розвитку міської ради підготовлено зміни та додано завдання до міської цільової програми «Муніципальний енергетичний план Житомирської територіальної громади на 2021-2024 роки», які покликані сприяти врахуванню принципів гендерної рівності під час розробки і реалізації міської енергетичної політики.

Відповідальним виконавцем завдань є департамент економічного розвитку Житомирської міської ради. Контактною особою: Седляр Валентина Іванівна, тел.: 098-527-91-78, емейл: [email protected]. Партнерами у виконанні заходів є Фонд ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна  та ГО «Жіночий енергетичний клуб України».

Визнаючи необхідність цієї роботи і її потенційне значення в якості пілотного проєкту в Україні з врахування гендерної складової у енергетичній та кліматичній політиці громади, визначено необхідним проаналізувати роль і представленість жінок і чоловіків у формуванні і реалізації енергетичної та кліматичної політики громади, провести гендерний аналіз потенційних наслідків для жінок і чоловіків виконання програми «Муніципальний енергетичний план Житомирської міської територіальної громади на 2021-2024 роки», а також розробити навчальний модуль та провести навчання з врахування гендерної складової в енергетичній та кліматичній політиці громади.

Ознайомитися детальніше з технічним завданням можна за посиланням. Кінцева дата подачі — 18 липня 2021 року.

Фонд ім. Г. Бьолля — це неурядова ресурсна організація, яка сприяє розвитку демократії, побудові дієвого громадянського суспільства, розширенню участі свідомих громадян в суспільному та політичному житті країни.  У своїй роботі фонд орієнтується на такі важливі цінності, як збереження довкілля, демократія, гендерна рівність, солідарність і мир. ГО «Жіночий енергетичний клуб України» – добровільна, незалежна професійна асоціація жінок, які працюють у сфері енергетики в Україні.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.