bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю готельних послуг з тимчасового розміщення учасників тренінгового навчання

Конкурс на закупівлю готельних послуг з тимчасового розміщення учасників тренінгового навчання в рамках проєкту «School Food Generation»
 
ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних освітніх закладів в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс на надання готельних послуг з тимчасового розміщення для учасників тренінгового навчання. 
Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні Крила» у партнерстві з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)
 
Технічне завдання:
Надання послуг з готельного розміщення для учасників тренінгового навчання.
Місце проведення – Київ, липень 2021 року. 
Тип розміщення – одномісне/двомісне.
Кількість учасників: – 36 учасників.
Наявність в готелі мінімум 2 конференц-залів (мінімальна площа кожного з залів - 70 кв.м)
Дотримання усіх карантинних обмежень щодо розміщення, перебування і проведення тренінгових заходів. Розташування готелю повинно бути за межами районів міста з найбільшою кількістю випадків захворювання, а саме: Дарницького, Деснянського, Дніпровського.
Пропозиції приймаються від підприємств готельного господарства. 
 
Вимоги до постачальника товарів — учасника конкурсу:
Документи суб’єкта підприємницької діяльності.
Наявність відповідних КВЕДів.
Зразок договору поставки товару.
Комерційна пропозиція.
 
Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України в безготівковій формі. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає оголошенню, вимогам та є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та якості надання послуг.
Кінцевий термін подання конкурсної пропозиції: 3 липня 2021 року, 17.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, не розглядаються. 
Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції:
До участі у конкурсі допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього конкурсного оголошення.
Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника конкурсу та засвідчені печаткою (за наявності) та у форматі PDF мають бути надіслані на електронну адресу: poruchchild@gmail.com Тема листа: «Конкурс з надання готельних послуг з тимчасового розміщення»
Додаткові застереження:
Учасник конкурсу погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.
Учасник конкурсу, надсилаючи документи для участі у конкурсі, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його цінову пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови. Організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції за умови отримання вигідніших умов.
 

Контакти

  • poruchchild@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.