bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на розробку та виготовлення (друк) рекламних банерів, постерів

ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад» в рамках проєкту «Громадські технології для розвитку громадського бюджету у Конотопській МТГ», який впроваджується у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує відкритий конкурс на розробку та виготовлення рекламних банерів, постерів.

Дата оголошення про конкурс: 16.06.2021

Останній термін подання пропозицій: 25.06.2021 (18:00 за київським часом).

Усі запитання стосовно оголошеного конкурсу просимо направляти на електронну адресу: ngo.mirg@gmail.com до 21 червня 2021 р (18:00 за київським часом).

Предметом закупівлі є:

Рекламні банери (розробка та друк) з наступними характеристиками:

 1. Кількість – 4 одиниці.

 2. Розміри: 3000 мм (висота), 6000 мм (ширина), 300 точок на дюйм.

 3. Розробка дизайну чотирьох банерів відбуватиметься за технічним завданням з дотримання брендування – два різні оформлення.

 4. Рекламні банери популяризуватимуть громадський бюджет у Конотопській міський територіальній громаді  та роботу з електронною системою голосування за проєкти громадського бюджету. 

 5. Орієнтовні приклади візуального оформлення банерів можна знайти за посиланням:
  посилання.

Рекламні постери (розробка та друк) з наступними характеристиками:

 1. Кількість – 1000 одиниць.

 2. Розміри: А3.

 3. Розробка дизайну постера відбуватиметься за технічним завданням з дотримання брендування.

 4. Рекламні постери популяризуватимуть громадський бюджет у Конотопській міський територіальній громаді  та роботу з електронною системою голосування за проєкти громадського бюджету. 

 5. Орієнтовні приклади візуального оформлення банерів можна знайти за посиланням:
  посилання 

Строк розробки та виготовлення банерів, постерів – протягом 20 днів з дня підписання Договору, авансові платежі/предоплати не передбачені.

Вимоги до надавача послуг – учасника конкурсу:

Пропозиції приймаються від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які мають відповідні КВЕД, досвід роботи у відповідній сфері, можливість здійснити доставку у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за наявності) та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна).

Учасник конкурсу надає наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;

 3. Конкурсна пропозиція, заповнена за зразком (додається) (кольоровий скан з оригіналу). Пропозиція оформлюється українською мовою на бланку (за наявності), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

 4. Рахунок-фактура завірений підписом та печаткою (за наявності) (кольоровий скан з оригіналу).

Усі документи надаються у сканованому вигляді, у форматі pdf, на електронну адресу ngo.mirg@gmail.com з темою «конкурс на розробку та виготовлення (друк) банерів, постерів».

Критерії відбору:

 • Відповідність учасника вимогам оголошення;

 • Відповідність поданих документів умовам оголошення;

 • Відповідність послуг вимогам оголошення;

 • Пропозиції, отримані після закінчення терміну не розглядатимуться.

Учасник конкурсу приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього оголошення.

Учасник конкурсу, надсилаючи документи для участі, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Форма конкурсної пропозиції

Конкурсна пропозиція

 м. ____________                                                               «____» ________  2021 року

 

_____________________________________________________________________________ (повне найменування виконавця, код за ЄДРПОУ),  надає пропозицію для участі у відкритому конкурсі на розробку та виготовлення (друк) 4 рекламних банерів 3000 мм (висота), 6000 мм (ширина), 300 точок на дюйм, з двома різними оформленнями (дизайн за технічним завданням замовника) та 1000 рекламних постерів, формату А3, з оформленням (дизайн за технічним завданням замовника),  що популяризуватимуть громадський бюджет у Конотопській міський територіальній громаді та роботу з електронною системою голосування за проєкти громадського бюджету, оголошеному ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад» у рамках проєкту «Громадські технології для розвитку громадського бюджету у Конотопській МТГ»,  який впроваджується у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

__________________________(повне найменування виконавця) підтверджує, що ознайомлене з вимогами відкритого конкурсу на розробку та виготовлення рекламних банерів, постерів, оголошеного ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад», та підтверджує, що погоджується з даними вимогами, має відповідні КВЕД, досвід роботи у відповідній сфері, можливість здійснити доставку у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів.

 

Рекламні банери:

Ціна одиниці товару (враховуючи доставку): _________,00 грн., у тому числі ПДВ _________,00 грн.

Загальна вартість пропозиції (враховуючи доставку):  _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.),  у тому числі з ПДВ _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.).

 

Рекламні постери:

Ціна одиниці товару (враховуючи доставку): _________,00 грн., у тому числі ПДВ _________,00 грн.

Загальна вартість пропозиції (враховуючи доставку):  _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.),  у тому числі з ПДВ _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.).

 

Податковий статус виконавця:___________________

КВЕД: ____________________

 

Юридична адреса:____________________________________

Контактна особа (ПІБ, посада):_________________________

Контактний мобільний телефон:________________________

Контактний e-mail:____________________________________

  

Додатки:

Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію на __ арк.

Копія документу, що підтверджує податковий статус на __ арк.

Рахунок-фактура №_________ від ___________ 2021 року на __ арк.

 

__________________________(повне найменування виконавця) дає згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

 

 

ПІП/посада уповноваженої особи                                 (підпис та печатка (за наявності))

 

Контакти

 • ngo.mirg@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.