bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на створення міждисциплінарного навчального курсу

МОМ запрошує Постачальників послуг до надання Технічних та Фінансових Пропозицій щодо наступних Послуг: Створення міждисциплінарного навчального курсу «Корупційні ризики в діяльності прикордонної служби: вимірювання, аналіз, управління». Детальна інформація про послуги представлена у доданому Технічному завданні (ТЗ).

Постачальника послуг буде обрано відповідно до процедур відбору на основі якості та вартості, описаних у цьому ЗП.

ЗП включає наступні документи:

  • Розділ I. Інструкції для Постачальників послуг
  • Розділ II. Технічна пропозиція - стандартні форми
  • Розділ III. Фінансова пропозиція - стандартні форми
  • Розділ IV. Технічне завдання
  • Розділ V. Типова форма контракту

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій (як правило, наступний робочий день за днем закриття тендеру), про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українських гривнях без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 17:00 25 червня 2021 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2021-1256– найменування Постачальника послуг – Електронна пропозиція.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення: «UA1-2021-1256 / найменування Постачальника послуг – Запит роз’яснення до уваги Карачевцевої Вікторії». Запит повинен бути надісланий не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

Надання послуг відбуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проєкту міжнародної технічної допомоги (реєстраційна картка проєкту 4482 від 31.07.2020), що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання, не будуть прийняті до розгляду.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Угоди без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

МОМ закликає компанії використовувати перероблені матеріали, екологічно чисті матеріали або ті, що були вироблені за допомогою технологій, що не забруднюють навколишнє середовище.                     

Детальна інформація та документація за посиланнямhttps://iom.org.ua/ua/node/3504 

Контакти

  • https://iom.org.ua/ua/node/3504
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.