bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

МОМ шукає партнерів для запобігання торгівлі людьми серед молоді

Проєкт спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді з явищем торгівлі людьми та основними правилами безпечної міграції та працевлаштування, з використанням навчального онлайн-квесту з безпечного працевлаштування, розробленого МОМ.

Вимоги та завдання

До конкурсу запрошуються громадські та благодійні організації з попереднім досвідом успішного впровадження аналогічних проєктів. Альтернативним варіантом може бути залучення до реалізації проєкту ключових професійних співробітників з принаймні трирічним відповідним досвідом роботи.

Будуть підтримані проєктні заявки, спрямовані на комплексне втілення таких компонентів серед визначених груп молоді:

 • Навчання активної учнівської молоді ПТНЗ, учнів старших класів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів (зокрема тих спеціальностей, які часто під час навчання виїжджають на практику за кордон) у якості тренерів з питань безпечної міграції та протидії торгівлі людьми;
 • Організація та проведення превентивної роботи з протидії торгівлі людьми активною молоддю, що пройшла підготовку у якості тренерів, серед учнів, які навчаються у ПТНЗ, загальноосвітніх школах, студентів ВНЗ з використанням навчального онлайн-квесту з безпечного працевлаштування, розробленого МОМ;
 • Популяризація та просування навчального онлайн-квесту з безпечного працевлаштування, розробленого МОМ;
 • Моніторинг та оцінка ефективності проведених заходів за уніфікованою системою моніторингу і оцінки, розробленою та наданою МОМ.

Просимо врахувати під час подання проєктної пропозиції, що 70% операційної частини проєкту має бути спрямовано на роботу з учнями ПТНЗ, 15% – з учнями старших класів загальноосвітніх шкіл, 15% – зі студентами ВНЗ (зокрема тих спеціальностей, які часто під час навчання виїжджають на практику за кордон).

Результати виконаних заходів

 • Щонайменше 50 учнів ПТНЗ, учнів старших класів загальноосвітніх шкіл та студентів ВНЗ пройшли підготовку у якості тренерів з безпечної міграції та протидії торгівлі людьми у кожній відібраній області;
 • Щонайменше 1,500 молодих людей отримали індивідуальну або групову консультацію з безпечної міграції та протидії торгівлі людьми у кожній відібраній області;
 • Щонайменше 10 навчальних закладів залучених до реалізації проєкту отримали супервізійний супровід у кожній відібраній області.

Очікувані результати проєкту

 • Превентивною роботою з протидії торгівлі людьми охоплено щонайменше 1500 хлопців і дівчат від 15 до 25 років у кожній відібраній області;
 • Дівчата та хлопці мають рівноцінний доступ до участі в превентивних заходах/індивідуальних консультаціях та їхнього проведення, а також отримання інформації щодо безпечної міграції та протидії торгівлі людьми та проходження навчального онлайн-квесту з безпечного працевлаштування.
 • Матеріали з попередження торгівлі людьми, навчальний онлайн-квест з безпечного працевлаштування та інформація з номером Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів наявні у ПТНЗ, загальноосвітніх школах, ВНЗ, розміщені на веб-ресурсах зазначених установ та доступні для молоді, які навчаються в цих установах.

Вплив проєкту

Щонайменше 80% молоді у результаті проведеної превентивної роботи розрізняють форми торгівлі людьми та знають основні правила безпеки.

Партнерство та співпраця

Обов’язковим при виконанні проєктів буде використання/поширення навчального онлайн-квесту та інших превентивних матеріалів, розроблених та наданих МОМ (онлайн-квест з безпечного працевлаштування, брошури, ролики соціальної реклами, програма виховної роботи з учнями з протидії торгівлі людьми тощо). Відповідна інформація повинна бути включена до проєктної заявки.

Окрім того, проєктна заявка має містити перелік навчальних закладів, в яких очікується реалізація проєкту з оціночною кількістю осіб, які навчаються у даних установах та детальним описом алгоритму, яким чином кінцеві бенефіціари проєкту будуть проходити навчальний онлайн-квест. Також обов’язковою вимогою є реалізація заходів проєкту з дотриманням усіх карантинних норм, а у випадку погіршення епідеміологічної ситуації – проведення усіх заходів проєкту виключно в онлайн-форматі. Перевагу матимуть проєктні заявки, до яких додаються копії угод або меморандумів про співпрацю з Управлінням освіти, конкретними навчальними закладами та/або листи підтримки від цих установ.

Для НУО, чиї заявки будуть підтримані, МОМ планує організувати підготовчий тренінг, на якому будуть представлені всі необхідні матеріали, вимоги до реалізації проєкту та подальшої звітності.

Графік

Звіти та графік роботи узгоджуватимуться після обрання переможців конкурсу проєктів серед НУО на виконання проєкту, проте очікується, що усі організації-грантери розпочнуть роботу одночасно, не пізніше 1 вересня 2021 р. Орієнтовна тривалість проєкту – 4 місяці.

Детальні вимоги, терміни та бланки для подання заявок доступні за посиланням: http://ukraine.iom.int/ua/node/3519

Контакти

 • http://ukraine.iom.int/ua/node/3519
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.