bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги з організації проїзду та супроводу груп осіб з інвалідністю

Громадська Організація Товариство «Зелений хрест» в рамках проєкту «Підвищення компетенцій громадських організацій, що працюють з особами з інвалідністю, у Луганської області», що реалізується за підтримки Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації проїзду та супроводу груп осіб з інвалідністю з Луганської області на тренінги та навчальні візити до Львова, Польщі та Молдови.

Дата та час та місце проведення тренінгів та навчальних візитів:

Дата проведення:

  • 7-12 липняЛьвів, для 18 представників/представниць Луганської області та 2-х тренерів,
  • Орієнтовно серпень-вересень 2021 р (за умови відкриття кордонів для вільного перетину) для 18 представників та представниць Луганської області в Польщу, 3 представників у Молдову.

Перелік послуг

  1. Забезпечення супроводу осіб з інвалідністю: зустріч на вокзалі, організація пересування від/до вагону потяга до місця посадки в транспорт, допомога з посадкою/висадкою з транспорту, перенесення багажу, допомога в справах особистої гігієни в номерах, не адаптованих для осіб з інвалідністю, під час проведення тренінгу та навчальних візитів для осіб чоловічої та жіночої статі. Допомога в пересуванні під час навчальних візитів, забезпечення, сурдоперекладу для нечуючих та аудіодескрипції для незрячих учасників. Допомога в проходженні митного та прикордонного контролю на Українсько-Польському кордоні, в тому числі контроль багажу, організація страхування. Польсько-українсько-польський та англійсько-українсько-англійський переклад. Супровід у Львові - тренінг 6 днів, супровід на навчальному візити у Львові та Польщі (м. Краснистав) – 8 днів
  2. Відшкодування квитків учасникам тренінгу та навчальних візитів від місця проживання і до місця проведення заходів (в обидва кінці), з Луганської області до Львова і назад на три заходи. (18, 18 і 3 особи на кожен з заходів) та організація проїзду під час проведення тренінгу та навчального візиту у Львові транспортними засобами, адаптованими до перевезення осіб з інвалідністю, загалом 7 днів/18 осіб, загальний кілометраж до 1000 км

Оплата послуг здійснюється в національній валюті України. До розгляду приймаються цінові пропозиції в сумі реальної вартості витрат на проїзд та супровід плюс витрати на послуги підрядника без ПДВ. Рішення щодо визначення переможця тендеру буде прийматись згідно з вимогами чинного законодавства України, проведеної співбесіди з претендентами на підтвердження знання польської та англійської мови та досвіду роботи з людьми з супроводу осіб з інвалідністю та Політики закупівель Донора.

Склад цінової пропозиції та вимоги до претендентів:

1. Цінова пропозиція (у ціновій пропозиції повинно обов’язково бути вказана орієнтовна вартість проїзду з Луганщини до Львова і у зворотному напрямку у купейних вагонах, вартість надання послуг супроводу груп  у місці проведення заходів у Львові та Польщі).

2. Документи, які підтверджують наявність офіційної реєстрації підрядника  та податковий статус, для здійснення відповідної діяльності на території України та відповідних КВЕДів.

3. Скан копії закордонних біометричних паспортів усіх осіб, що супроводжують учасників до Польщі.

4. Резюме осіб, що будуть надавати послуги перекладу та сурдоперекладу, забезпечувати супровід осіб з інвалідністю Претенденти повинні володіти польською та англійською мовами на рівні не нижче В2, не обов’язково підтвердженого документально. З претендентами після формальної оцінки будуть проведені співбесіди в форматі онлайн або офлайн на знання польської та англійської мови волонтерами ГО Товариство «Зелений хрест», громадянами Польщі та Великобританії.

5. Підтверджений досвід в роботі з супроводу груп осіб з інвалідністю не менше 3 років (копії договорів та банківських оплат, копії сертифікатів про проходження навчань з надання послуг для осіб з інвалідністю) та контактами попередніх замовників.

6. Також учасники конкурсу можуть додати до своєї цінової пропозиції будь-які інші документи, що, на їх думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Деталі:Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за телефонами: +380673422445 (керівник проекту Олександр Волошинський), +380951004813 (бухгалтер проекту Валентина Шатило).

Тендерні документи в електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа «Вікритий тендер_ грантова угода_№ RPP/2020/04/029/CSE_назва учасника».

Запечатані конверти з тендерними документами мають бути надіслані за адресою:  Товариство «Зелений хрест», пр. Чорновола 4, Львів. Контактна особа Олександр Волошинський

Кінцевий термін подання цінових пропозицій: 24 червня 2021 року до 18.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, розгляду не підлягають та повертаються учасникам.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 29 червня 2021 року.

Контакти

  • Олександр Волошинський ov@gcs.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.