bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на вибір виконавця ремонтно-будівельних робіт за проєктом «Поліцейський ТатоHub» у Рубіжному

ГО “Кремінський центр регіонального розвитку “Наша громада” в рамках грантового проєкту “Підтримка ініціатив, спрямованих на поширення ідеї відповідального татівства, у цільових громадах Донецької, Луганської та Запорізької областей” 2021, що реалізується ПРООН, оголошує відкритий тендер на вибір підрядної організації для виконання ремонтно-будівельних робіт.

Конкурсна пропозиція Підрядника складається з таких документів:

Документ 1. Проформа Цінової пропозиції;

Документ 2. Цінова пропозиція або кошторисна документаія (з мокрою печаткою та підписом - повний пакет з розрахунками)

Документ 3. Інформація щодо долсвіду роботи та кваліфікації;

Документ 4. Заврена печаткою підрядника копія ліцензії на виконання відповідних ремонтно-будівельних робіт

Документ 5. Інформація про наявність фінансових ресурсів;

Документ 6.Оригінал Рахунка-фактури;

Документ 7. Зразок договору підрядних робіт.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

1. Відповідальність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

2. Відповідальність поданих документів умовам тендерного оголошення;

3. Якість опису послуг та відповідальність очікуванням організатора;

4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг;

5. Статус неплатника ПДВ;

6. Термін виконання робіт 30 діб з дати отримання передплати.

Тендерні процедури

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендеоні пропозиція, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та до 20:00 22.06.2021 року надіслані:

1) на електронну адресу tender.un@ednannia.ua у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) із зазначенням у темі ел. листа “Відкритий тендер: закупівля ПРООН/Наша громада м. Кремінна”

2) в запечатаних конвертах в паперовому вигляді з мокрими печатками та підписом на адресу м. Кремінна, пл. Красна, 20 офіс ГО “Наша громада”, каб № 3.

Проведення засідання тендерного комітету, яке передбачає розкриття запечатаних конвертіву та розгляд отриманих пропозицій за участю представників ICAP Єднання у якості спостерігачів відбудеться 23.06.2021 року о 10:00 годині за адресою м. Кремінна, пл. Красна, 20 офіс ГО “Наша громада”, з урахуванням карантинних обмежень.

Всі тендарні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 20:00 години 22.06.2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазг\начені у даному тендерногму оголошенні, але не пізніше 30.06.2021 року.

Результати тендеру будуть повідомлені учасникам тендеру протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про призначення переможця.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої пропозиції з більш вигідними дл нього умовами.

Контакти

  • Загоруй Світлана тел: 0509833132
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.