bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкритий тендер на постачання послуг з організації тренінгових сесій

Громадська Організація «Кримськотатарський Ресурсний Центр» в рамках реалізації грантового проєкту №SG53738, що отримав підтримку від Міжнародного фонду «Відродження» за фінансування і сприяння Посольства Швеції в Україні, оголошує відкритий тендер на постачання послуг.

Дата оголошення про тендер: 07 червня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 21 червня 2021 р.

Предметом тендеру є постачання послуги, а саме:

 1. Надання послуг з проживання учасникам тренінгових сесій ГО «Кримськотатарський Ресурсний Центр» 4-8 липня 2021 року;
 2. Надання послуг харчування учасникам тренінгових сесій ГО «Кримськотатарський Ресурсний Центр» 4-8 липня 2021 року;
 3. Надання в оренду конференц-залу та обладнання для проведення тренінгових сесій 5-7 липня 2021 року.

Вимоги до виконавців

Для участі в тендері необхідно подати наступні документи:

 1. Заповнена тендерна пропозиція; (додається)
 2. Пропоноване меню;
 3. Реєстраційні документи (виписка, свідоцтво);
 4. Лист про відповідність (додається).

Критерії відбору постачальника послуги:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг;

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою ctr@ctrcenter.org до 18 червня 2021 року, або за тел.+38 067 343 74 54.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 23 червня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти

 • https://ctrcenter.org/uk/news/6921-ogoloshennya-pro-provedennya-vidkritogo-tenderu
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.