bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Менеджер / менеджерка освітніх проєктів (Харків)

В EdCamp Ukraine (м. Харків) відкрито вакансію менеджер / менеджерка освітніх проєктів, повний робочий день, заробітна плата – від 12 000 грн, за результатами співбесіди.

Якщо хочете до нас – надсилайте своє CV (НЕ резюме) та мотиваційний лист «Чому я хочу працювати в EdCampUkraine» на for@edcamp.org.ua.

Зверніть увагу – заявки без CV чи мотиваційного листа не розглядатимуться.

ХТО МИ

Громадська організація «ЕдКемп Україна» – спільнота відповідального вчительства, яка створена й діє за принципами всесвітнього руху EdCamp. Ми незалежний освітянський рух, до якого вже долучилися 35 000 освітян.

Ми 5 років працюємо у сфері професійного розвитку освітян, підвищення статусу вчительської професії та загалом реформування системи освіти України.

Офіс і основна команда ГО «ЕдКемп Україна» (12 осіб) – у Харкові, але наша діяльність поширюється на всі регіони України, ми також співпрацюємо з іншими країнами. Про масштаби, напрями і результати діяльності за останні три роки – у нашому публічному звіті: http://bit.ly/reportedcampukraine20182020.

Дізнатися більше про нас:

на сайті – http://www.edcamp.ua/,

у фейсбуку – https://www.facebook.com/edcampukraine,

у Вікіпедії – https://uk.wikipedia.org/wiki/EdCamp_Ukraine,

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ, ставши частиною нашої команди:

- прекрасний колектив з екологічними взаєминами та простором для саморозвитку й зростання: ми розуміємо і поважаємо одне одного, часто жартуємо і сміємося, підтримуємо одне одного в робочих і особистих  моментах і навчимо всього, що потрібно для впевненої і приємної роботи;

- зручні умови праці: основна робоча одиниця – це виконане завдання (а не кількість відсиджених годин); сучасний комфортний і зручний офіс (у центрі Харкова), а зараз, в умовах пандемії, переважно онлайн-робота та турбота про Ваше здоров’я;

- достойну зарплатню (обговорюється на співбесіді), перспективи професійного зростання та чимало нематеріальних зисків, як от поінформованість про світові й вітчизняні тренди й новини, цікаві й корисні знайомства, подорожі, приємне спілкування з натхненними освітянами країни, причетність до позитивного перетворення держави через освіту.

ОПИС ВАКАНСІЇ ТА ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ/-ОК

 - вища освіта  за одним з таких напрямків: «управління проєктами», «економіка», «педагогіка», «соціологія», «філологія» чи суміжними;

- досвід роботи за спеціальністю не менше 1 року;

- вільне володіння (високий рівень, усно та письмово) українською, знання англійської мови буде перевагою;

- проєктний досвід – як участі й виконання завдань, так і планування, бюджетування й керування та підбиття підсумків, звітування;

- навички усної та письмової ділової комунікації, використання системного підходу планування й контролю;

- упевнена робота з усіма офісними програмами (пакети Office 365, Google Apps) й онлайн-інструментами планування (Trello, Asana чи подібними);

- прийняття цінностей команди, ввічливість, повага й увага до різних позицій, співпереживання та вміння турбуватися про людей; 

- ретельність, уважність, ініціативність, зосередженість та швидкість виконання завдань, відкритість до нових знань, готовність навчатися.

 ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ’ЯЗКИ

- розробка проєктів після командного брейнстормінгу, планування завдань, бюджетування, опис;

- підготовка проєктних заявок українською мовою,

- управління проєктами, постановка і контроль виконання завдань, дотримання крайдат (дедлайнів),

- розробка методичних рекомендацій, програм, стратегій, планів, підготовка звітів;

- комунікація в команді та з партнерами;

- створення презентацій, публічні виступи;

- підготовка офіційних листів та інших необхідних документів за проєктами;

- робота з базами даних, розсилки.

Вік і стать не мають значення. 

Досвід роботи у сфері освіти і/чи в громадському секторі, водійське посвідчення та вміння кермувати авто будуть перевагами.

Якщо хочете до нас – надсилайте своє CV (НЕ резюме) та мотиваційний лист «Чому я хочу працювати в EdCampUkraine» на for@edcamp.org.ua.

Зверніть увагу – заявки без CV чи мотиваційного листа не розглядатимуться.

Контакти

  • for@edcamp.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.