bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо альтернативних каналів врегулювання скарг споживачів

DAI Global LLC, виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує тендер на інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо юридичних клінік, платформи медіації скарг споживачів фінансових послуг «Фінскарга» та популяризацію онлайн-гри «Здолай шахрая» та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої пропозиції.

Запит включає в себе два Лоти:
1) Лот 1. Розробка та виготовлення промороликів, що рекламують діяльність юридичних клінік та платформи медіації скарг споживачів фінансових послуг «Фінскарга» і популяризують онлайн-гру «Здолай шахрая»;
2) Лот 2. Розробка та проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії з використанням найбільш ефективних каналів просування діяльності юридичних клінік, ФінСкарги та популяризації онлайн-гри «Здолай шахрая».

Учасники тендера можуть надати пропозицію як щодо одного із лотів, зазначених в тендері, так і щодо усіх лотів. Оцінювання пропозицій в кожному лоті здійснюватиметься незалежно від інших лотів.

Тендерний пакет документів Ви знайдете у додатку до даного оголошення. Запитання Ви можете надсилати до 17:00 за київським часом 11 червня 2021 року на електронну адресу: Procurement_FST@dai.com. Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендера електронною поштою.

Пропозиції приймаються до 18:00 за місцевим київським часом 24 червня 2021 року на адресу: ProcurementFSTInbox@dai.com. Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу!

Увага! Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій!

Стисло про проект
Проект «Трансформація фінансового сектору» – це п’ятирічна програма (з жовтня 2016 р. по серпень 2021 р.), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується компанією DAI Global LLC (DAI).  Партнером DAI у впровадженні Проекту є компанія «Ernst & Young».

Мета Проекту – перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства усіх розмірів та слугує потребам громадян. Проект буде підтримувати реформування фінансового сектору в Україні та надаватиме допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для сприяння їх більш активній участі у фінансовій діяльності.

Будемо вдячні за Ваші пропозиції.
З найкращими побажаннями,
Команда закупівель проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.