bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого тендеру на закупівлю логістичних послуг

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» в рамках грантового проєкту “Supporting the sustainable response of essential health, wash and legal services in Stanitsa Luhanska”, що реалізується за підтримки OCHA, оголошує відкритий тендер на закупівлю логістичних послуг на період з червня 2021 р. по березень 2022 р.

Заходи можуть включати моніторингові візити, конференції, круглі столи, тренінги, семінари, тощо як в Києві, так і в інших містах України.

Обслуговування заходу може передбачати, проте не обмежуватися наступним:

• підбір місця для проведення заходу;

• оренда приміщення та необхідного обладнання для проведення заходу;

• організація проживання та харчування учасників;

• компенсація вартості проїзду учасникам заходу;

• закупівля канцелярських товарів для заходу;

• присутність представника компанії на заході;

• подання заключного фінансового звіту про проведення заходу, що включатиме копії підтверджуючих документів.

Дата оголошення про тендер: 3 червня 2021 року

Термін подання тендерних пропозицій: 17 червня 2021 року

Критеріями обрання постачальника логістичних послуг будуть наступні: 

 1. професійний досвід в організації заходів;

 2. можливість роботи як в Києві, так і в інших містах України;

 3. вартість послуг;

 4. додаткові переваги.

Строк надання послуг: до березня 2022 року.

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

Обов’язкова реєстрація юридичної особи або фізичної особи-підприємця з відповідними КВЕДами.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копію документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 2. Копію документу, що підтверджує податковий статус;

 3. Тендерну пропозицію, заповнена за зразком (додається), де обов’язково зазначається: 

 • Вартість послуг постачальника логістичних послуг

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;

 3. Прийнятна вартість послуг;

 4. Можливість надання оригіналів супроводжуючих документів через електронний сервіс “ВЧАСНО”  (договір надання послуг, рахунок-фактура, маршрутний лист з деталізацією поїздок, акт виконаних робіт).

Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: [email protected]  до 16 червня 2021 року.                             

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 16 червня 2021 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: закупівля логістичних послуг” за проектом “Supporting the sustainable response of essential health, wash and legal services in Stanitsa Luhanska”, на адресу: [email protected].

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00 17 червня 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.  

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Директор

БО «БФ «ССС»

Гамільтон Дермот

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.