bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю послуг модерування стратегічної сесії

Громадська організація «Центр інформації про права людини» (публічна назва - Центр прав людини ZMINA) у рамках реалізації грантового проєкту №005-USSP/24-12 “Посилення механізмів захисту громадських активістів”, що реалізується у партнерстві з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» за фінансової підтримки USAID, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг модерування стратегічної сесії Коаліції на захист громадянського суспільства, яка проходитиме на початку липня (дати уточнюються). Захід проводиться в межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується на підставі Угоди про співпрацю №72012119СА00003 між Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» і Агентством США з міжнародного розвитку.

Центр прав людини ZMINA працює у сфері захисту свободи слова, свободи пересування, протидії дискримінації, попередження тортур і жорстокого поводження, боротьби з безкарністю, підтримки правозахисників і громадських активістів на території України, включно з окупованим Кримом, а також захисту прав осіб, які потерпіли внаслідок збройного конфлікту. Організація проводить інформаційні кампанії, освітні програми, працює над моніторингом і документуванням випадків порушень прав людини, готує дослідження, аналітику й домагається змін завдяки національній та міжнародній адвокації.

Основною метою проєкту є надання правової та іншої допомоги потерпілим активістам, а також посилення спроможності та мобілізація Коаліції на захист громадянського суспільства для солідарної взаємодії та підтримки потерпілих.

Коаліція на захист громадянського суспільства бере активну участь у захисті прав громадських активістів та правозахисників, боротьбі з корупцією та відстоюванні принципів демократії та верховенства права. Учасники Коаліції покликані допомагати громадянському суспільству України обмінюватися інформацією та спільно реагувати на напади та тиск з боку влади, силових органів та екстремістських груп, здійснювати спільні адвокаційні кампанії та акти солідарності на підтримку одне одного в разі, коли хтось із представників громадянського суспільства опинився у складній ситуації.

Передумови. Лише за перший квартал 2021 року Центр прав людини ZMINA зафіксував 30 інцидентів переслідування активістів та правозахисників за громадську діяльність на підконтрольній Україні території. Серед цьогорічних інцидентів найбільш поширеними були фізичні напади, випадки знищення або пошкодження майна активістів та спроби залякування.

У контексті децентралізації, мобілізації зусиль у солідарній боротьбі з наслідками пандемії COVID-19, соціально-економічних пертурбацій тема переслідування активістів і правозахисників, а також безкарності за такі переслідування набуває посиленої актуальності для просування й відстоювання стандартів прав людини, пильнування за виконанням державою власних зобов’язань і захисту суспільних інтересів.

Одним із важливих ефективних інструментів покращення ситуації щодо роботи правозахисників та активістів, які діють на захист громадських інтересів, є діяльність Коаліції на захист громадянського суспільства.

Мета — підготовка проєкту стратегічного та оперативного плану діяльності Коаліції.

Очікувані результати — мобілізація учасників Коаліції та активізація її діяльності.

1. Технічні деталі модерування стратегічної сесії

Тривалість заходу: 2 дні.

Кількість учасників заходу: 30 осіб.

Формат проведення: стратегічна сесія у заміському конференц-готельному комплексі під Києвом.

Захід проходитиме із забезпеченням проживання та харчування учасників.

2. Підготовка та проведення стратегічної сесії

2.1. Підготовка програми заходу

Підрядник готує проєкт програми заходу та після погодження його із замовником – фінальну версію.

2.2. Первинна робота із учасниками заходу

Підрядник самостійно розробляє план модерування заходу, узгоджуючи питання та їхній порядок, таймінг із замовником.

Кандидатура модератора заходу надається підрядником (ним може бути сам підрядник чи інша особа). Модератор — кваліфікований спеціаліст із досвідом роботи не менше 7-и років.

2.3. Модерування 2-денної стратегічної сесії

2.4. Звітування:

У звіті мають бути синтезовані висновки всіх учасників, відзначаючи при цьому будь-які суттєві розбіжності в думках між учасниками Коаліції. Підрядник за результатами проведення стратегічної сесії самостійно складає проєкт стратегічного й оперативного плану Коаліції, а також протокол зустрічі. Звіт подається замовнику не пізніше ніж за тиждень після проведення заходу.

3. Організаційно-технічна інформація:

3.1. Складові тендерної пропозиції

 • Запропонований бюджет (ціни слід зазначати у форматі “все включено”; цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях).

 • Опис досвіду у сфері проведення комунікаційних заходів та роботи з тематикою захисту прав людини, який має складати не менше 7-и років, а також опис досвіду роботи із громадськими організаціями (резюме).

 • Реєстраційні документи (виконавець має бути суб’єктом підприємницької діяльності, зареєстрованим згідно з чинним законодавством України;).

 • Рекомендації.

Учасник тендеру обов’язково має бути зареєстрованим на порталі http://cd-platform.org/.

3.2. Строки надання тендерної пропозиції

Пропозиції приймаються до 11 червня 2021 р. (включно).

Заявку необхідно надіслати на електронну адресу tk@humanrights.org.ua з темою листа «Тендер на модерування стратегічної сесії».

3.3. Правила оформлення тендерної пропозиції

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • оформлені українською мовою;

 • містять усі складові тендерної пропозиції;

 • вчасно надані електронною поштою.

3.4. Вимоги до послуг та умови оплати

Оплата послуг здійснюється на підставі підписаного з виконавцем договору про надання послуг та кошторису витрат на імплементацію шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь у тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

3.5. Критерії вибору переможців

 • Відповідність заявки потребам замовника і умовам тендерної документації.

 • Підтверджений досвід у сфері надання відповідних послуг.

 • Прийнятна ціна, в межах бюджету, та умови надання послуг.

3.6. Визначення переможців

Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій тендерною комісією згідно з критеріями, які зазначені у Тендерній пропозиції.

3.7. Оприлюднення результату

Переможцю тендеру буде надіслано листа електронною поштою з відповідною інформацією та/або повідомлено про перемогу телефоном 18 червня 2021 р.

Контакти

 • Тетяна Курач
 • адміністраторка проєкту - (063) 108 18 93
 •  tk@humanrights.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.