«Голос жінок і лідерство – Україна» – це п’ятирічний проєкт у рамках програми Global Affairs Canada’s Women’s Voice and Leadership. Проєкт, що впроваджується Українським Жіночим Фондом, підтримує жіночі/феміністичні правозахисні організації, активісток та платформи взаємодії для досягнення їхніх інституційних, програмних та адвокаційних цілей задля забезпечення прав жінок та дівчат та просування ґендерної рівності в Україні.
Дослідження проводитиметься за методологією Deep Dive (глибоке занурення). Національні експерти адаптуватимуть її до місцевих потреб і реалій, збиратимуть інформацію від: співробітників, партнерів, виконавців проєкту, грантерів, експертів з питань ґендерної рівності, представників уряду та інших стейкхолдерів. Обрані консультанти постійно співпрацюватимуть із командою з оцінювання Global Affairs Canada.
Глибокі кейс-стаді потрібні для того, щоб створити докази та приклади, які допоможуть оцінити багаторічний проєкт, вдосконалювати й актуалізувати його в процесі втілення (розробляти нові ініціативи, проводити адвокацію, політичний діалог та мобілізацію ресурсів), а також моделювати феміністичні принципи оцінювання.
Основні вимоги до консультантів, консультанток або команд:
• досвід досліджень у феміністичній тематиці та / або феміністичних підходів до оцінювання;
• щонайменше 5 років досвіду в розробці та проведенні всіх фаз процесу оцінювання / дослідження (проектування, розробка інструментів, збір даних, аналіз даних, написання звітів, обмін знаннями);
• розуміння різноманітних інструментів та сучасних методів оцінювання;
• орієнтування в тематиці ґендерної рівності та руху за права жінок в Україні;
• розвинені навички письмового мовлення, фасилітації та презентації англійською мовою;
• відмінне знання української мови – обов’язкова умова;
• попередній досвід роботи з жіночими правозахисними організаціями жінок буде перевагою.
Щоб взяти участь у конкурсі,
кандидатам і кандидаткам слід до 2 травня 2021 року включно надіслати на адресу [email protected]:
- коротку пропозицію, в якій пояснити свою зацікавленість, обізнаність і досвід у тематиці й меті дослідження; обмеження, пов’язані з пандемією і стратегію їх пом’якшення для успішного виконання завдань; розподіл ролей – для командних заявок; фінансову пропозицію;
- CV;
- приклад виконаних оцінок / досліджень, які керувалися феміністичними, ґендерними або подібними підходами участі;
- 2-3 рекомендації.
Обраних кандидатів запросять на співбесіду 3 або 6 травня.
Подробиці: https://www.uwf.org.ua/en/news/12099
Коментарі