bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю послуг на пасажирські перевезення в Луганській області

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» в рамках грантового проєкту “Supporting the sustainable response of essential health, wash and legal services in Stanitsa Luhanska”, що реалізується за підтримки UHF, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг на пасажирські перевезення автомобільним легковим транспортом в Луганській області:

1.Нерегулярні перевезення учасників проектної команди в межах Луганської області протягом строку реалізації проекту.

2.Регіон надання послуги: Луганська область

3.Маршрути поїздок: в межах Луганської області, м.Лисичанськ, м. Старобільськ, м.Сєвєродонецьк, Щастинський район (смт. Станиця Луганська, с. Широкий, с.Нижньотепле)

5.Послуги повинні бути доступними в робочий час протягом строку реалізації проекту.

6.Термін надання послуг: травень 2021 - березень 2022 року.

7.Вартість перевезень не може бути змінена кардинально та без погодження із Замовником  протягом терміну дії договору на перевезення.

8.Транспортні засоби повинні бути комфортними, безпечними для пасажирів, справними та чистими.

9.Маршрути перевезень повідомляються замовником безпосередньо перед перевезення.

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ_Н

Дата оголошення про тендер: 21 квітня 2021 року

Термін подання тендерних пропозицій: 5 травня 2021 року

Вимоги до кваліфікації підрядника: 

 1. Наявність ліцензії на пасажирські перевезення;
 2. Досвід у сфері перевезень;
 3. Наявність полісу страхування пасажирів (пасажиромісць) від нещасного випадку на автотранспорті;
 4. Наявність договору цивільної відповідальності власників автотранспорту;
 5. Надання послуг своєчасно та якісно, згідно пропозиції.

Строк надання послугдо березня 2022 року.

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

Обов’язкова реєстрація юридичної особи або фізичної особи-підприємця з відповідними КВЕДами.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копію документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копію документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Копію ліцензії на пасажирські перевезення;
 4. Тендерну пропозицію, заповнена за зразком (додається), де обов’язково зазначається: 
 • Вартість подачі транспорту
 • Вартість перевезення за 1 км в межах міста, за  межами міста
 • Вартість простою транспорту (за 1 годину)

Ціни повинні включати в себе увесь комплекс послуг (водій, паливо-мастильні матеріали, податки та збори за користування шляхами, стоянки і т.п.).

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Прийнятна вартість послуг;
 4. Можливість надання оригіналів супроводжуючих документів через електронний сервіс “ВЧАСНО”  (договір надання послуг, рахунок-фактура, маршрутний лист з деталізацією поїздок, акт виконаних робіт).

Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: kmorhun@stabilizationsupportservices.org  до 5 травня 2021 року.                             

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 5 травня 2021 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: закупівля послуг пасажирські перевезення автомобільним легковим транспортом в Луганській області за проектом «СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)», на адресу: kmorhun@stabilizationsupportservices.org.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00 6 травня 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.  

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Директор

БО «БФ «ССС»

Гамільтон Дермот

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.