ГО “Творчий вимірювач” (далі - Замовник) отримала фінансування на реалізацію ініціативи Лабораторія крафтового виробництва та промислового дизайну”, що підтримується в рамках реалізації спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні “Посилене партнерство для сталого розвитку”.
Проєкт має на меті створити спільноту локальних крафтових виробників та дизайнерів (предметний і промисловий дизайн, обладнання та прилади, електрообладнання, переробка пластику, текстиль, аксесуари) у партнерстві з заводом Електровимірювач та місцевою владою, аби вирішити проблему доступу до релевантних знань, професійної спільноти, виробничої і маркетингової інфраструктури. Лабораторія промислового дизайну і крафтового виробництва націлено допомагати створювати прототипи, запускати якісне серійне виробництво та масштабувати локальний бізнес. Проєкт орієнтований на розвиток мікро-, малого і середнього бізнесу, в тому числі, що постраждав від карантинних заходів COVID-19.
Проєкт “Лабораторія крафтового виробництва та промислового дизайну” є частиною довготривалої стратегії зі створення інноваційного парку “Вимірювач”. Проєкт передбачає трансформацію заводу Електровимірювач в нове виробництво, стимулюючи інновації, розвиток підприємницького та креативного середовище, та націлений створювати нові робочі місця. “Лабораторія крафтового виробництва” відбувається у партнерстві: ГО “Творчий вимірювач”, ПрАТ “Електровимірювач”, ГО “Науково-мистецька платформа Острів”, Департамент економічного розвитку Житомирської міської ради.
Проєкт реалізується у місті Житомир. Активна фаза комунікацій проєкту триватиме з квітня по липень 2021.
Предметом закупівлі є послуги, а саме:
Послуга на проведення інформаційної кампанії проєкту “Лабораторія крафтового виробництва і промислового дизайну” згідного технічного завдання
Метою є проведення інформаційної кампанії в межах реалізації проєкту “Лабораторія виробництва”, як важливого напрямку інноваційного парку Вимірювач, що створюється на заводі Електровимірювач в Житомирі (концепція інноваційного парку Вимірювач у доданому файлі).
Інформаційна кампанія повинна допомогти прокомунікувати можливості Лабораторії виробництва - фізичних просторів та навчальної програми, залучити цільові аудиторії до участі в активностях проєкту.
Підрядники повинні мати існуючий досвід надання схожих послуг.
Ціни повинні включати в себе увесь комплекс витрат та винагороду за свої послуги та вказуються у гривнях. Вартість послуг не може бути змінена протягом терміну дії договору.
Термін надання послуг – квітень - липень 2021 року.
Кінцевий час та дата подання конкурсних пропозицій:
Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути надіслані в електронному вигляді з печатками і супроводжуючими документами на електронну пошту [email protected] не пізніше ніж 20 квітня 2021 року. Потенційні кандидати будуть запрошені на співбесіду на завод “Електровимірювач” у період між 20-25 квітня 2021 року. Результати конкурсу будуть оголошені 28 квітня 2021 року. Тендерні пакети документів, надані пізніше встановленого терміну, не розглядатимуться.
Вимоги до виконавця послуг – учасника конкурсу:
Виконавці мають бути офіційно зареєстровані для здійснення відповідної діяльності на території України, мати відповідні КВЕД, повинні мати досвід відповідних послуг та можливість надання оригіналів супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір, рахунок-фактура, напрацьований матеріал, акт виконаних робіт).
УВАГА! Усі напрацьовані та розроблені матеріали (комунікаційний план, літературні та графічні матеріали, статті, програми, форми, бази даних, тощо) в рамках інформаційної кампанії “Лабораторія виробництва“ передаються у власність Замовнику. Створені сторінки під назвою “Лабораторія виробництва“ в Facebook, Instagram, Telegram, YouTube передається у власність Замовнику (з повним доступом до них).
До тендерної пропозиції Постачальник зобов’язаний надати наступну інформацію:
Конкурсні процедури:
До участі у конкурсному відборі допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.
Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.
Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у технічному завданні. Перевага буде надана виконавцю, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.
Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше, ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.
Додаткові застереження:
Учасник цієї загальної процедури (конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного/конкурсного оголошення.
Учасник цієї загальної процедури (конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим конкурсом оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
Коментарі