bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс з надання поліграфічних послуг з дизайну, верстки і друку аналітичного документу

Конкурс з надання поліграфічних послуг з дизайну, верстки і друку аналітичного документу з питань шкільного харчування і гігієни харчування
ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних освітніх закладів в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс на надання послуг з дизайну, верстки і друку аналітичного документу (Policy Paper). 
Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні крила» у партнерстві з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)
Технічне завдання:
Загальний наклад - 400 примірників. 
Кількість сторінок – 130-150. 
Офсетний папір.
Офсетний друк.
Формат А4.
 
Вимоги до учасника конкурсу:
Документи суб’єкта підприємницької діяльності;
Наявність відповідних КВЕДів;
Оригінал Рахунка-фактури;
Зразки раніше наданих послуг;
Комерційна пропозиція;
Інші документи, які можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо). 
Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України в безготівковій формі. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає оголошенню, вимогам та є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та якості надання послуг. 
Кінцевий термін подання конкурсної пропозиції: 19 квітня 2021 року, 17.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, не розглядаються. 
Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції:
До участі у конкурсі допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.
Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника конкурсу та засвідчені печаткою (за наявності) та у форматі PDF мають бути надіслані на електронну адресу: poruchchild@gmail.com
Тема листа: «Конкурс з надання поліграфічних послуг. Policy Paper».
 
Додаткові застереження:
Учасник конкурсу погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.
Учасник конкурсу, надсилаючи документи для участі у конкурсі, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його цінову пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови. Організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції за умови отримання вигідніших умов.

Контакти

  • poruchchild@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.