bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на розробку інтерактивної карти України

Фонд Східна Європа в рамках програми міжнародної технічної допомоги Відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво (РАДА)», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує відкритий конкурс на розробку інтерактивної карти України для веб-сайту Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України.

Дане програмне рішення розробляється як інформаційний сервіс для використання на веб-сайті Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України у вигляді інтерактивної карти України з розділенням на області, регіони та адміністративно-територіальні одиниці, відображення відповідної символіки, зв’язків з різними довідниками, такими як адміністративно-територіального устрою та іншими (наприклад, народні депутати України від виборчих округів тощо), відкритими даними ЦВК та Державного реєстру виборців.

Програма Агентства США  з міжнародного розвитку (USAID) «Відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво (РАДА)», що реалізується Фондом Східна Європа має на меті сприяти становленню підзвітного, відповідального і демократичного представницького органу – Парламенту України

Детальніше про Програму за посиланням: http://radaprogram.org/

Основне завдання:

 • Здійснити розробку інтерактивної карти України для веб-сайту Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України відповідно до технічних вимог (Додаток 1)
 • Забезпечити гарантійну підтримку відповідно до термінів та умов гарантійного обслуговування протягом 12 місяців після запуску рішення у користування.
 • Граничний строк виконання завдання – 1 місяць.

Вимоги до виконавця:

 • досвід розробки подібних програмних рішень не менше 2-х років;
 • гарантія своєчасного надання послуг з розробки відповідного програмного забезпечення;
 • досвід інтеграції подібних рішень з іншими веб-ресурсами.;
 • можливість надавати необхідну підтримку та виконувати гарантійні зобов’язання.

Критерії відбору:

 • Загальна вартість розробки, обґрунтованість бюджету.
 • Терміни виконання, готовність виконати роботу в стислі терміни.
 • Досвід реалізації подібних проектів.
 • Досвід розробки подібного спеціалізованого програмного забезпечення.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО) та фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП)

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (шаблон заявки), наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Пропозиції (пакет документів) подаються у вигляді скан-копій завірених документів на електронну адресу tender@radaprogram.org, та/або у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності)

На конверті та в електронному листі повинно бути зазначено назву конкурсу, повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Терміни та адреса подання пропозицій:

Оригінали заявок на участь у конкурсі в запечатаних конвертах та/або скан-копії завірених документів мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 16 квітня 2021 року.

Адреса для подачі пропозицій:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 83, 3-й поверх

Київ, 01033 Україна

tender@radaprogram.org

Запитання просимо надсилати виключно у письмовій формі на електронну адресу tender@radaprogram.org. Контактна особа – Леся Нечипоренко.

Додатки:

Додаток 1. Технічні вимоги на розробку інтерактивної карти України для веб-сайту Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України.

Додаток 2 Шаблон заявки на участь у конкурсі на закупівлю.

Просимо звернути увагу, що  вищевказана закупівля є операцією, що підлягає звільненню від податку на додану вартість відповідно до підпункту   197.11 статті 197 Податкового кодексу України (операції з придбання товарів, робіт, послуг, що фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги).  Відповідно із зазначеним, всі розрахунки проводитимуться за ціною «без ПДВ».

Фонд Східна Європа

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.