bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкритий Тендер із закупівлі послуг асистента/ки бухгалтера

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» в рамках грантового проєкту “Supporting the sustainable response of essential health, wash and legal services in Stanitsa Luhanska”, що реалізується за підтримки OCHA, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг асистента/ки бухгалтера.

Дата оголошення про тендер: 1 квітня 2021 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 14 квітня 2021 року

Деталізація послуг, які надає підрядник:

 1. Ведення бухгалтерського обліку відповідно до Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку; 

 2. Проведення ефективних та прозорих закупівель витратних матеріалів та послуг відповідно до процедур та політик проєкту та чинного законодавства України; 

 3. Ведення первинного бухгалтерського обліку проєкту, впорядкування та перевірка рахунків-фактур, складання актів виконаних робіт; 

 4. Ведення обліку фінансової документації на електронних та паперових носіях; 

 5. Складання щомісячних та фінальних фінансових звітів відповідно до вимог проєкту та донора; 

 6. Підготовка інформації для аудиторів; 

 7. Нарахування заробітної плати та інших виплат відповідно до бюджету проєкту;

 8. Робота з копіями та оригіналами фінансових документів; 

 9. Ведення бухгалтерських книг за проєктом.

Вимоги до кваліфікації підрядника:

 1. Вища фінансова або економічна освіта, 

 2. Досвід надання послуг в даній сфері не менше 2 років,

 3. Знання бухгалтерського обліку та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях,

 4. Впевнений користувач Microsoft Office, G-Suite та 1С BAS.

 5. Досвід роботи з тендерами,

 6. Пунктуальність, організованість, увага до деталей, відповідальне ставлення до завдань.

Строк надання послуг:до 14 березня 2022 року(Послуги надаються у віддаленому режимі у період карантину. Графік надання послуг погоджується із замовником).

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем 3 групи, без ПДВ з відповідними КВЕДами.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;

 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);

 4. Резюме.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;

 3. Прийнятна вартість послуг.

Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: kmorhun@stabilizationsupportservices.org  до 14 квітня 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 14 квітня 2021 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: Асистент/ка бухгалтера”, на адресу: kmorhun@stabilizationsupportservices.org.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 15 квітня 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.  

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Директор

БО «БФ «ССС»

Гамільтон Дермот

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.