bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант з питання впливу політики в галузі COVID-19 та адміністративних обмежень

Загальна інформація

Людина в Біді (PIN) є чеською неурядовою організацією, яка працює у 20 країнах світу та впроваджує програми в Україні з 2003 року з акцентом на правах людини та розвитку громадянського суспільства. PIN вживає необхідних засобів у відповідь на гуманітарну кризу, пов’язану з військовим конфліктом на сході країни, а саме в Донецькій та Луганській областях, з серпня 2014 року. Наразі PIN займається реалізацією дев’яти проектів гуманітарної допомоги та взаємодії із громадянським суспільством.

Консорціум ACCESS

Створений у 2017 році для забезпечення багатопрофільного реагування на потреби постраждалих від конфлікту громад на сході України, що проживають поблизу лінії розмежування, Консорціум ACCESS, очолюваний PIN, складається з групи, до складу якої входять п’ять європейських та національних організацій: ACTED, HelpAge International, Лікарі світу, Людина в Біді, REACH та Право на Захист.

Мета та обсяг консультацій

Беручи до уваги пандемію COVID-19 та її безпосередній вплив на повсякденне життя людей, Консорціум ACCESS шукає національного дослідника, який надавав би допомогу в розробці рекомендацій, спрямованих на громади, шляхом документування історій та досвіду, якими діляться постраждалі від конфлікту громади, в галузі національних чи регіональних політик або адміністративних заходів, які були введені місцевими органами самоврядування або військово-цивільними адміністраціями та спрямовані на покращення ситуації в сфері охорони здоров’я, включаючи, поміж іншого, обмеження пересування, наслідки пандемії для умов життя або надання соціальних послуг та дотримання основних прав та потреб. Дослідник буде також брати до уваги будь-які рекомендації, адресовані гуманітарній спільноті. В рамках цього якісного дослідження основна увага буде приділятися людям, жінкам, чоловікам, особам в їх різноманітті, які проживають в районах, контрольованих урядом, поблизу лінії розмежування (0-20 км) та буде безпосередньо висвітлювати адвокаційну роботу Консорціуму ACCESS на регіональному та національному рівнях.

Висновки цього дослідження будуть включені до описової частини і випущені в вигляді короткого документального фільму під керівництвом Відділу комунікації PIN для полегшення їх поширення серед зовнішніх зацікавлених сторін.

Запропоновані дослідження будуть зосереджені на вибірці окремих груп в містах, що перебувають під військово-цивільною адміністрацією, на контрольованих урядом територіях поблизу лінії розмежування в Донецькій та/або Луганській областях.

Дослідження має на меті наступні цілі:

(i) Порівняльний аналіз з урахуванням гендерної (вікової) проблематики (беручи до уваги аспекти різноманіття) у галузі задоволення основних прав та потреб населення - жінок, чоловіків, осіб в їх різноманітті - в період до пандемії, та чи/яким чином пандемія та вжиті заходи посилили їх потреби

(ii) Аналіз із врахуванням секторальних, гендерних, вікових особливостей та різноманіття в галузі доступу до: охорони здоров’я, можливостей отримання засобів для існування, соціальних послуг, справедливості, свободи пересування

(iii) Рекомендації на рівні громад щодо вдосконалення процесу розробки політики та посилення уваги до гострих потреб населення, яке постраждало від кризи

Очікувані результати

1. Звіт про дослідження, що охоплює наступну основну структуру (або іншу пропоновану структуру): (i) вступ, короткий огляд літератури та методології; (ii) Контекстуальний аналіз впливу пандемії COVID-19 на життя населення, яке постраждало від конфлікту; (iii) Аналіз та класифікація гострих проблем та потреб громади; (iii) Рекомендації щодо поліпшення реагування з боку як державних установ (регіональних, національних), так і суб’єктів гуманітарної діяльності на сході України.

Інформаційна робоча нарада за участю партнера (партнерів) Консорціуму ACCESS для представлення результатів досліджень та рекомендацій до завершення роботи над звітом.

Строки та тривалість надання послуг

Передбачається, що в період з березня 2021 року по квітень 2021 року пропоновані консультаційні послуги будуть надаватися протягом приблизно 30 робочих днів.

Початок надання консультаційних послуг: не пізніше понеділка, 15 березня 2021.

Завершення надання консультаційних послуг: не пізніше середи, 28 квітня 2021.

Кваліфікаційні вимоги

Технічна спеціалізація та гарне знання даної теми(тем), що підтверджується:

 • Даними про академічну освіту заявника: ступінь магістра або вища освіта в галузі соціальних наук, соціології, політології, багатопрофільних досліджень, або інших відповідних галузей (25%);
 • Даними про додаткову технічну кваліфікацію заявника (наприклад, тренінги, тощо) за темами, що стосуються методології дослідження кризових ситуацій, гендерної проблематики, урегулювання конфліктів, чи інших відповідних галузей (5%);
 • Професійний досвід: більше 5 років досвіду розробки та проведення досліджень на подібні або відповідні теми, про що свідчать:
 • Відомості про дослідницькі проекти та завдання, виконані на подібні або відповідні теми, включаючи кількісний та якісний аналіз даних із рекомендаціями (20%);
 • Відомості про публікації на подібні або відповідні теми (10%);
 • Відомості про польові дослідження, виконані в Україні поблизу лінії розмежування, на подібні або відповідні теми (10%)
 • Короткий пропонований методологічний план та структура (до 1 стор.) для даної консультації (20%).
 • Глибоке розуміння моделей участі громад, гендерної проблематики, питань соціальної інтеграції та соціальної згуртованості, та підходу, що враховує особливості виникнення конфліктів;
 • Доведена здатність дотримуватися встановлених термінів та працювати в напружених умовах;
 • Доведені чудові навички в галузі фасилітації та міжособистісних відносин, та повне дотримання етичних стандартів досліджень;
 • Володіння українською і російською мовами та чудове знання англійської мови;
 • Конкурентоспроможна фінансова пропозиція (з щоденною оплатою та можливими супутніми витратами), з урахуванням строків та запропонованої методології (10%).

Процес подання заявок

Кінцевий термін подання заявок: 15 березня, 2021

 • Надсилайте пакет для подання заявки за адресою: procurement.ua@peopleinneed.cz

Контакти

 • procurement.ua@peopleinneed.cz
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.