bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) оголошує відбір координатора Академії

У 2021 році Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) планує запустити новий напрямок роботи Мережі – проект під назвою «Академія Ділової Доброчесності» (Академія).

Академія Ділової Доброчесності – це довгостроковий проект, покликаний розвинути професію комплаєнс-офіцера та підвищувати кваліфікацію і обізнаність працівників, а також керівників компаній з питань антикорупції та комплаєнсу.

Координатор Академії відповідатиме за запуск і подальший розвиток Академії та стане частиною команди Секретаріату UNIC.

Основні завдання Координатора Академії у 2021 році:

  • розробка детального бізнес-плану запуску та розвитку Академії;
  • підготовка, запуск та супроводження на усіх етапах першого пілотного навчального модулю Академії з питань антикорупційного комплаєнсу.

Діяльність за проектом може передбачати як повну, так і часткову зайнятість з поєднанням роботи як в офісі, так і онлайн. Офіс Секретаріату знаходиться у Києві.

Детальна інформацію про посаду доступна у Технічному завданні за посиланням: https://www.dropbox.com/s/pn3lsnl9gjdmbun/UNIC_ToR_BIA%20Coordinator.pdf?dl=0

Прохання надсилати резюме англійською та українською мовами, мотиваційний лист із іменами та контактними даними принаймні двох осіб для рекомендацій* на електронну адресу info@unic.org.ua. В темі листа, будь ласка, вказуйте «Координатор Академії».

Термін подання заявок – кінець робочого дня 10 березня 2021 року.

Зворотній зв’язок буде надано лише кандидатам, відібраними до співбесіди. Питання слід направляти на вищевказану електронну адресу.

*Перед надсиланням документів обов’язково ознайомтеся з вимогами до кандидата.

Контакти

  • info@unic.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.