bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант із залучення коштів та ресурсної підтримки

Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» в рамках проєкту «Розвиток потенціалу спільноти чоловіків, які мають секс із чоловіками (ЧСЧ)» у співробітництві з Національним ЧСЧ-консорціумом та за підтримки БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ», переоголошує конкурс на вакансію консультанта із залучення коштів та ресурсної підтримки національних заходів (часткова зайнятість).

 Дата оголошення конкурсу 22.02.2021р.

I. Обов’язки:

  • Пошук коштів (фандрейзинг) для організації та проведення ХІV Національної ЛГБТІ-конференції, яка запланована на осінь 2021р.
  • Написання запитів для отримання фінансування для проведення Конференції.
  • Взаємодія з потенційними донорами і партнерами конференції (зокрема з посольствами), у тому числі організація та участь в робочих зустрічах/переговорами з ними.
  • Активна взаємодія з Оргкомітетом і членами Техкомітету конференції.
  • Участь в пошуку коштів та написанні запитів на фінансування для проведення інших національних заходів для ЧСЧ/ЛГБТІ+ спільноти (за потреби).
  • Звітування за визначеними строками і формами.

 II. Термін надання послуг/виконання робіт:

з 02.03.2021 по 30.10.2021

IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється  в безготівковій формі після їх надання та підписання Акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач послуг здійснює за власний рахунок.Передоплата не передбачена.  Бажано мати ФОП ІІІ групи.

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасників:

Підтверджуюча документація:

Практичний досвід (Успішні випадки) залучення коштів/отримання грантів

Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду

Досвід роботи з благодійними організаціями, міжнародними фондами буде перевагою

резюме

Високий рівень знань у сфері протидії ВІЛ/СНІДу, ЛГБТ-руху та правозахисту

резюме

Вільне володіння українською мовою

резюме

Високий рівень володіння англійською мовою (письмові та усні навички) обов’язково.

резюме

V. Критерії оцінки:

Критерії оцінки

Ваговий коефіцієнт

Вартість послуг (грн. за годину) або вартість робіт (без ПДВ)

40%

Досвід роботи та необхідні навички

60%

  Перелік документів, які необхідно подати:

1. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма додається до оголошення) - додаток Salary History.

2. Комерційну пропозицію за виконання повного об’єму робіт.

3. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток  до оголошення (остання сторінка файлу “Оголошення”, (завантажується за посиланням https://bit.ly/371s3IQ ).

4. Усі документи, які вимагаються Додатком  до оголошення, а також рекомендаційні листи/листи підтримки (якщо це зазначено в оголошенні).

Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу omakhno@ga.net.ua з копією на achernyshev@ga.net.ua з поміткою в темі листа «Консультанта із залучення коштів та ресурсної підтримки національних заходів».

Термін подання документів:  до 01 березня 2021 р.,  реєстрація документів завершується о 18.00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до ГО « АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» за телефоном: 093-202-6950, до Махна Олександра, консультанта з логістичних питань, е-mail: omakhno@ga.net.ua

Більш детальна інформація щодо вимог до кандидата:

• Практичний досвід роботи в питаннях фандрейзингу та залученню коштів для неурядових організацій, які працюють з ключовими спільнотами по відношенню до ВІЛ-інфекції та/або досвід фандрейзингу для правозахисних організацій різного профілю (бажано мати досвід залучення коштів для потреб ЧСЧ/ЛГБТІ+ спільноти, це буде додатковою перевагою під час вибору консультанта).

• Володіння загальною інформацією щодо основних напрямків сучасного ЛГБТ-руху та надання послуг – адвокація, правозахист, мобілізація спільноти, надання медико-соціальних послуг тощо.

• Вільне володіння українською мовою (письмовою та усною).

• Хороший рівень розмовної та письмової англійської, достатнім для проведення переговорів, здійснення перекладів, листування та взаємодії з англомовними партнерами. 

• Готовність відкрито діяти та позиціонувати себе в інтересах ЧСЧ та ЛГБТІ+ спільноти.

• Особиста ідейна згода з метою та завданнями адвокаційної та правозахисної діяльності організації.

• Фактичне проживання в Києві або в географічній близькості від нього.

• Креативне мислення, організаторські здібності, хороші комунікаційні навички, висока самоорганізація, націленість на результат.

• Відсутність явного чи потенційного конфлікту інтересів.

• Готовність працювати в професійній команді однодумців.

• Вчасне складання звітності в межах своїх обов’язків.

 Звертаємо Вашу увагу:

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО “100 відсотків життя” на розгляд та затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

 Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

· учасник ознайомлений з Оголошенням, яке опубліковано  22.02.2021р.

· Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;

· Організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;

· участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Мережі;

· дотримуватись вимог Кодексу поведінки постачальників, з текстом якого можна ознайомитись за посиланням http://network.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/Kodeks-povedinki-postachalnikiv.pdf

· Цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів/послуг та правдивість всіх відомостей зазначених у цій комерційної пропозиції.

Контакти

  • omakhno@ga.net.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.