bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер із закупівлі послуг щодо проведення заходу (конференц - сервісу)

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» в рамках грантового проекту «СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)», що реалізується за підтримки IREX в Україні, оголошує відкритий тендер на послуги з користування приміщенням (оренди конференц-залу), розміщенні (тимчасового проживання) та харчування учасників заходу в місті Одеса.  

 

Дата оголошення про тендер: 22.02.2021 року

 

Термін подання тендерних пропозицій: 05.03.2021 року

 

Дата надання послуг: 01-03 квітня 2021 року

 

Місце надання послуг: м.Одеса

 

Деталізація послуг, які надає підрядник:

1.Конференц - сервіс:

1.1 Оренда конференц зали  на 70 осіб - на 2 доби. Конференц-зала має бути не менш ніж 140 кв.м., мати гарне освітлення, справну вентиляцію, швидкісний Інтернет.

1.2 Оренда обладнання: 1 проектор, 1 екран, 2 фліпчарти, 1 звукова система, 1 ноутбук, 2 мікрофони - на 2 дні

 

2. Харчування:

2.1 Кава-паузи (з наданням детального меню) - 70 осіб*2 послуги на день, 2 дні

2.2 Сніданок (шведський стіл або порційно, з наданням детального меню) - 70 осіб* 2 дні

2.3 Обід (бізнес-ланчі, з наданням детального меню) - 70 осіб*2 дні

2.4 Вечеря (комплексні вечері, з наданням детального меню, НЕ ФУРШЕТ) - 70 осіб * 2 дні

2.5 Вода (2 пляшки 0.5л на особу на кожен день) 70 осіб* 2 дні

 

3. Проживання:

1-3 квітня 2021 - двомісний стандарт з двома окремими ліжками - 34 номери

1-3 квітня 2021 - одномісний стандарт - 2 номери

 

Умови та спосіб оплати:

на підставі укладеного договору; 30% – передплата по безготівковому перерахунку відповідно до деталізованого рахунка, 30 % - оплата послуг в день заселення та 40% – післяплата.

 

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

Обов’язкова реєстрація суб’єктом господарської діяльності з відповідними КВЕДами, пріоритет буде надаватись суб’єктам не платникам ПДВ. 

 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

1.Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

2.Копія документу, що підтверджує податковий статус;

3.Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);

4.Меню та фото номерів і конференц-залів;

5.   Форма договору на надання послуг;

6.   Детальний кошторис.

 

Критерії вибору виконавця:

  1. Наявність досвіду надання відповідних послуг; 

  2. Підписання Договору, Додатків, актів та інших необхідних документів;

  3. Повнота та якість поданої заявки;

  4. Вартість послуг.

Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.

 

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою:                kmorhun@stabilizationsupportservices.org   до 03 березня 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

 

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 05.03.2021 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги із закупівлі послуг щодо проведення заходу (конференц - сервісу) в місті Одеса” за проектом «СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)», на адресу:kmorhun@stabilizationsupportservices.org.

 

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00  06 березня 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.

 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця. 

Додаткові застереження:

 

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

 

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Директор

БО «БФ «ССС»

Гамільтон Дермот

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.