bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальна практика для студентів юридичних факультетів у Юридичній сотні

Запрошуємо студентів юридичних спеціальностей пройти навчальну практику в ГО “Юридична сотня”. 

Переваги: ознайомлення із діяльністю громадянського суспільства та державних установ зсередини, гнучкий графік, різноманітні завдання, дистанційна робота (за бажанням, можлива робота у Veteran Hub у Києві) та дружній колектив. 

За результатами проходження стажування надаємо сертифікати та рекомендації. Є можливість подальшого працевлаштування, формуємо кадровий резерв осіб з-поміж стажерів та практикантів.

Вимоги до кандидатів: Базові знання адміністративного, цивільного, способів захисту прав (адміністративний порядок та судовий), норм процесуального законодавства; Бажання навчатись та відповідальне ставлення до роботи.

Надсилайте Ваше резюме на пошту: volunteerslh@gmail.com

тел: 0976547937, Наталя.

ГО “Юридична сотня” надає соціально-правовий захист учасникам російсько-української війни, членам їхніх сімей, а також членам сімей загиблих військовослужбовців. Організація є автором аналітичних звітів, змін до законодавства, залучалася до створення Міністерства у справах ветеранів. Зараз є резидентом Veteran Hub у Києві та належить до коаліції Реанімаційного пакета реформ. У 2020 році британський аналітичний центр Chatham House назвав юристів Юридичної сотні головними експертами щодо ветеранських справ в Україні.

Про Юридичну сотню: https://legal100.org.ua/

Контакти

  • Надсилайте Ваше резюме на пошту: volunteerslh@gmail.com та тел: 0976547937
  •  Наталя.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.