bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Волонтерський проєкт Erasmus+ (Словаччина)
04.01.2021

БО “Центр освітніх ініціатив” запрошує двох волонтерів на проєкт Erasmus+ у Несвади, Словаччина.
Вік кандидатів: 18-30 років. Тривалість проекту: 12 місяців.
Приймаюча організація: YMCA Nesvady
YMCA Nesvady - це організація, яка бере вагому участь у житті місцевої громади. Її діяльність та проєкти спрямовані на дітей (3-13 років), підлітків (14-17 років), сім’ї та людей похилого віку.
Графік діяльності містить заняття регулярних клубів:
- в середу в «Клубіку» поводяться гуртки для малюків та їхніх мам;
- у «М клуб» та «RS club» організовуються програми, ігри, спортивні або релігійні гуртки для дітей віком від 6 до 13 років;
- у п’ятницю ввечері проводиться «Reset club» для підлітків.
Влітку зазвичай координатори організовують два літні табори. Одним з них є англомовний табір для понад 100 дітей, у якому вони співпрацюють з групою американських волонтерів .
Для волонтерства ми шукаємо товариських, креативних, ініціативних та комунікабельних молодих людей, відкритих для нових можливостей та викликів! Нам цікаво дізнатись про ваші вміння та інтереси, якими ви зможете поділитись із місцевою громадою.
Фінансування проєкту затверджене, тому кандидату потрібно якнайшвидше надіслати своє резюме та мотиваційний лист (англійською мовою) на електронну скриньку координаторки Наталії Павлюк
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном 097 79 31 895 (у робочий час).
Період подачі ваших заявок - до 17 січня 2021 (!)

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.