bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкритий тендер із закупівлі комплексних коммунікаційних послуг

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» в рамках грантового проекту «СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)», що реалізується за підтримки IREX в Україні, оголошує відкритий тендер на закупівлю комплексних коммунікаційних послуг.

Дата оголошення про тендер: 19 листопада 2020 року

Термін подання тендерних пропозицій: 29 листопада 2020 року

Деталізація послуг, які надає підрядник:

 1. Загальний супровід активностей кампанії, що включає, зокрема: розробка стратегічного бачення комунікаційної кампанії, ключових месседжів, бачення аудиторії та стейкхолдерів

 2. Комунікаційний супровід заходів в рамках проекту, що включає розробку плану заходу, роботу з спікерами, медіа супровід (підготовка інформаційних матеріалів, підготовка медіа бази, розсилка та моніторинг, запрошення журналістів на захід)

 3. Підтримка з висвітення ходу активностей проекту у соціальних мережах: розробка рубрикатора, контент плану, розробка контенту (тексти та віжуали), модерація дописів, робота з коментарями, проведення конкурсів, тощо.

 4. Додатково до загальних активностей: комунікаційна підтримка спеціальних подій, робота з стейкхолдерами, розробка спеціальних проектів для медіа, робота з лідерами думок.

 5. Додатково до загальних активностей: комунікаційна підтримка спеціальних подій, робота з стейкхолдерами, розробка спеціальних проектів для медіа, робота з лідерами думок.

Вимоги до кваліфікації підрядника:Досвід надання послуг в даній сфері не менше 2 років.

 

Строк надання послуг: до 23 серпня 2022 року.

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

Обов’язкова реєстрація юридичної особи або фізичної особи-підприємця з відповідними КВЕДами.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;

 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;

 3. Прийнятна вартість послуг.

Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: kmorhun@stabilizationsupportservices.org  до 29 листопада 2020 року.                             

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 29 листопада 2020 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: закупівля комплексних коммунікаціїних послуг” за проектом «СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)», на адресу: kmorhun@stabilizationsupportservices.org.

 

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00  30 листопада 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.  

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Директор

БО «БФ «ССС»

Гамільтон Дермот

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.