bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс з надання поліграфічних послуг з дизайну, верстки і друку

Конкурс з надання поліграфічних послуг з дизайну, верстки і друку посібників для учасників тренінгу «School Food Generation»

ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних освітніх закладів в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс на надання послуг з розробки і друку навчально-методичних посібників. 

Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні крила» у партнерстві з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Технічне завдання:

Наклад - 45 примірників. 

Кількість сторінок – 70. 

Кольоровий друк.

Кріплення - пружина (зелена).

Розмір - А4.

Наявність ілюстрацій з тематики тренінгу (не менше 7-10 малюнків/коміксів).

Вимоги до учасника конкурсу:

Документи суб’єкта підприємницької діяльності;

Наявність відповідних КВЕДів;

Оригінал Рахунка-фактури;

Зразки раніше наданих послуг з дизайну і виготовлення банерів;

Комерційна пропозиція;

Інші документи, які можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо). 

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України в безготівковій формі. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає оголошенню, вимогам та є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та якості надання послуг.

Кінцевий термін подання конкурсної пропозиції: 23 листопада 2020 року, 17.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, не розглядаються. 

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції:

До участі у конкурсі допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника конкурсу та засвідчені печаткою (за наявності) та у форматі PDF мають бути надіслані на електронну адресу: poruchchild@gmail.com

Тема листа: «Конкурс з розробки навчально-методичного посібника».

Додаткові застереження:

Учасник конкурсу погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник конкурсу, надсилаючи документи для участі у конкурсі, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його цінову пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови. Організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції за умови отримання вигідніших умов.

 

Контакти

  • poruchchild@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.