bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант з вдосконалення нормативної бази бухгалтерського обліку України (Експерт 3)

ЗАПИТ НА НАДАННЯ ВИСЛОВЛЕНЬ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(REoI № MF-IC-9)

(консультаційні послуги, індивідуальний консультант)

Україна

Проект Зміцнення управління державними ресурсами Частини B «Підтримка впровадження Стратегії управління державними фінансами» (Порядковий номер проекту P161586)

 Грант № TF0A5324

 Назва завдання: Національний консультант з вдосконалення нормативної бази бухгалтерського обліку України відповідно до міжнародних стандартів (Експерт 3)

 № завдання (за Планом закупівель): MF-IC-9

Уряд України отримав фінансування з боку Міжнародного банку реконструкції та розвитку (далі – Світовий банк), який виступає адміністратором коштів гранту, наданого Європейською комісією від імені Європейського Союзу в рамках Програми партнерства ЄС та Світового банку в Європі та Центральній Азії та Програмного траст фонду за участю одного донора (Програма ЄС з реформування державного управління та фінансів (EURoPAF)) для реалізації Проекту зміцнення управління державними ресурсами.

Міністерство фінансів України (далі – МФУ) відповідає за реалізацію Частини В Проекту і, з метою посилення своєї спроможності щодо впровадження Проекту, залучає на умовах конкурсного відбору індивідуального консультанта (далі - Консультант) для реалізації положень Стратегії модернізації системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі на період до 2025 року в частині удосконалення та актуалізації нормативно-правової бази з бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі, а також підвищення прозорості фінансової звітності в державному секторі та проведення освітніх заходів для бухгалтерів з питань застосування нової концептуальної основи.

Консультаційні послуги (надалі - Послуги) передбачають підтримку реалізації напрямів Стратегії бухгалтерського обліку, в частині:

-          Підвищення рівня прозорості та якості фінансової звітності;

-          Удосконалення та актуалізація нормативно-правової бази з бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі.

Послуги надаватимуться  в місці проживання Консультанта.

Очікуваний період надання послуг 90 робочих днів впродовж періоду з листопада 2020 по березень 2021.

Консультант працюватиме в межах затвердженого Технічного завдання, яке додається.

МФУ запрошує правомочних фізичних осіб – місцевих індивідуальних консультантів (надалі - Кандидати) висловити свою зацікавленість щодо надання Послуг у формі резюме (українською чи англійською мовами). Зацікавлені кандидати мають надати інформацію щодо відповідності своєї кваліфікації та досвіду для виконання Послуг.

Кандидати мають надати підтвердження у формі посилання на публічно підтверджену та доступну інформацію чи надання копій відповідних документів що засвідчують відповідний статус чи стан.

Кандидати можуть додавати будь-які інші додаткові матеріали, які можуть підтверджувати наявність заявленого кандидатом досвіду та кваліфікації.

Вимоги до кваліфікації зацікавлених кандидатів наступні.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги:

  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра або магістра (спеціаліста) в сфері економіки/ публічних фінансів/обліку та аудиту;
  • мінімум 5 років досвіду роботи в сфері розробки законодавчих та нормативних документів, проведення наукових досліджень для фінансових та бухгалтерських служб державного сектору;
  • вільне володіння письмовою та усною українською мовою;
  • володіння англійською мовою на достатньому рівні для роботи з відповідною документацією без словаря.

Кваліфікаційні вимоги, які відповідають специфіці завдання та будуть прийматись як перевага:

  • підтверджений досвід в адаптації національного законодавства з фінансового та бухгалтерського обліку в державному секторі до європейського законодавства;
  • досвід у проведенні аналізу/дослідження в сфері фінансів та бухгалтерського обліку в державному секторі;
  • підтверджений рівень знань сертифікатом міжнародної сертифікаційної програм з бухгалтерського обліку в державному секторі.

Зацікавлені Кандидати мають звернути увагу на Розділ ІІІ, параграфи , 3.14,3.16, та 3.17, «Керівництва МБРР із закупівель для Позичальників інвестиційних проектів» (липень 2016 року, переглянуте в листопаді 2017 та серпні 2018 року) (далі – Керівництво із закупівель) що визначає політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.

Відбір Консультанта здійснюватиметься за процедурою відбору індивідуальних консультантів (IC), за правилами встановленими у вищевказаному Керівництві.

Зацікавлені Кандидати можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче контактною інформацією з 10:00 до 18:00 окрім вихідних днів:

Контактна особа:        Володимир Воротюк

Телефон:      +38 044 206 5773, 380 50 4100340

Ел.пошта: vorotyuk@outlook.com

Висловлення зацікавленості слід направляти електронною поштою за наведеною нижче адресою до 17:00(за місцевим часом) 6 листопада 2020 року.

Міністерство фінансів України

До уваги: Ігоря Шевлякова, Керівника експертної групи з європейської інтеграції Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції.

Тема листа – “Висловлення зацікавленості - MF-IC-9, Національний консультант з вдосконалення нормативної бази бухгалтерського обліку України відповідно до міжнародних стандартів (Експерт 3)

Ел.пошта:    shevliakov@minfin.gov.ua, обов’язкова копія vorotyuk@outlook.com.

Контакти

  • +38 044 206 5773
  • 380 50 4100340
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.