bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Бізнес аналітик наборів даних з Prozorro та Державного казначейства

ЗАПИТ НА НАДАННЯ ВИСЛОВЛЕНЬ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(REoI № MF-IC-4)

(консультаційні послуги, індивідуальний консультант)

Україна

Проект Зміцнення управління державними ресурсами Частини B «Підтримка впровадження Стратегії управління державними фінансами» (Порядковий номер проекту P161586)

 Грант № TF0A5324

 Назва завдання: Бізнес аналітик наборів даних з Prozorro та Державного казначейства

 № завдання (за Планом закупівель): MF-IC-4

Уряд України отримав фінансування з боку Міжнародного банку реконструкції та розвитку (далі – Світовий банк), який виступає адміністратором коштів гранту, наданого Європейською комісією від імені Європейського Союзу в рамках Програми партнерства ЄС та Світового банку в Європі та Центральній Азії та Програмного траст фонду за участю одного донора (Програма ЄС з реформування державного управління та фінансів (EURoPAF)) для реалізації Проекту зміцнення управління державними ресурсами.

Міністерство фінансів України (далі – МФУ) відповідає за реалізацію Частини В Проекту і, з метою посилення своєї спроможності щодо впровадження Проекту, залучає на умовах конкурсного відбору індивідуального консультанта (далі - Консультант) для проведення бізнес аналізу наборів великих даних Єдиної системи електронних  публічних закупівель ПроЗорро (далі – Система ПроЗорро) та Державного Казначейства України (далі - Держказначейство) щодо можливості їх використання у методиці прогнозування.

Консультаційні послуги (надалі - Послуги) передбачають послуги з аналізу зазначених наборів даних та надання рекомендацій щодо збору даних з Держказначейства, Системи ПроЗорро включаючи інформацію E-data та даних системи  E-контрактинг (після його впровадження), що дадуть змогу використовувати ці дані для прогнозування вихідного потоку коштів з ЄКР.

Послуги надаватимуться  в місці проживання Консультанта.

Очікується, що Консультант буде надавати послуги продовж періоду з листопада 2020 року по січень 2021 року. Очікувані трудовитрати загалом не повинні перевищувати 45 робочих днів.

Консультант працюватиме в межах затвердженого Технічного завдання, яке додається.

МФУ запрошує правомочних фізичних осіб - індивідуальних консультантів (надалі - Кандидати) висловити свою зацікавленість щодо надання Послуг у формі резюме (українською чи англійською мовами). Зацікавлені кандидати мають надати інформацію щодо відповідності своєї кваліфікації та досвіду для виконання Послуг.

Кандидати мають надати підтвердження у формі посилання на публічно підтверджену та доступну інформацію чи надання копій відповідних документів що засвідчують відповідний статус чи стан.

Кандидати можуть додавати будь-які інші додаткові матеріали, які можуть підтверджувати наявність заявленого кандидатом досвіду та кваліфікації.

Вимоги до кваліфікації наступні.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до Консультанта:

 • диплом бакалавра або магістра з економіки або з пов’язаних з нею галузей;
 • щонайменше 3 роки досвіду роботи відповідно до отриманого диплому про вищу освіту;
 • досвіду щонайменше 1 рік в області системи публічних фінансів пов’язаних з системою Прозоро, Держказначейством чи МФУ.
 • практичні навички з підготовки аналітичних матеріалів (звіти, огляди, надання пропозицій);
 • вільне володіння усною та письмовою українською мовою.

Кваліфікаційні вимоги, які відповідають специфіці завдання та будуть прийматись як перевага:

 • підтверджений досвід  роботи з великими масивами даних (Big Data) та їх аналізом;
 • підтверджений досвід виконання подібних завдань впродовж останніх 3 років;
 • досвід підготовки аналітичних матеріалів щодо публічних закупівель та / або системи Держказначейства.
 • досвід в галузі управління коштами.

Зацікавлені Кандидати мають звернути увагу на Розділ ІІІ, параграфи , 3.14,3.16, та 3.17, «Керівництва МБРР із закупівель для Позичальників інвестиційних проектів» (липень 2016 року, переглянуте в листопаді 2017 та серпні 2018 року) (далі – Керівництво із закупівель) що визначає політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.

Відбір Консультанта здійснюватиметься за процедурою відбору індивідуальних консультантів (IC), за правилами встановленими у вищевказаному Керівництві.

Зацікавлені Кандидати можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче контактною інформацією з 10:00 до 18:00 окрім вихідних днів:

Контактна особа:        Володимир Воротюк

Телефон:      +38 044 206 5773, 380 50 4100340

Ел.пошта: vorotyuk@outlook.com

Висловлення зацікавленості слід направляти електронною поштою за наведеною нижче адресою до 17:00(за місцевим часом) 4 листопада 2020 року.

Міністерство фінансів України

До уваги: Ігоря Шевлякова, Керівника експертної групи з європейської інтеграції Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції.

Тема листа – “Висловлення зацікавленості - MF-IC-4, Бізнес аналітик наборів даних з Prozorro та Державного казначейства”

Ел.пошта:      shevliakov@minfin.gov.ua, обов’язкова копія vorotyuk@outlook.com.

Контакти

 • +38 044 206 5773
 • 380 50 4100340
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.