bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс з вибору постачальника послуг

ГО «Туристична асоціація Луганщини» в рамках проєкту «Туристична привабливість та мапування регіонів Луганщини» в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС, оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

10.10.2020 — 20. 10.2020.

 Предметом закупівлі послуг є:

Лот №1

Закупівля послуг з проведення досліджень та інвентаризації туристичних ресурсів,  визначення напрямків основних туристичних дестинацій.

Лот №2

Опис супутньої інфраструктури, створення мапи туристичних ресурсів визначених регіонів Луганщини.

Регіон надання послуги:

Луганська область: м. Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Кремінна, Старобільськ, Новопсков, Біловодськ.

 2.  Термін надання послуг – листопад 2020 року.

 

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення надання послуг; постачальник має можливість виконати послугу у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за наявності) та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, акт виконаних робіт, тощо)

 

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 • копія документу, що підтверджує податковий статус;

 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);

 • рахунок-фактура;

 • зразок договору надання послуг;

 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

   

  Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

1.  Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;

2.  Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;

3.  Якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;

4.  Строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;

5.  Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

 

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шестидесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: turinfosev@gmail.com, або за телефоном +38(050) 348-7827  до 30.09.2020, 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та

 

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу ГО «Туристична асоціація Луганщини» turinfosev@gmail.com, grants.ua@undp.org та nadiia.borodina@undp.org  із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2020/08/212/BMO не пізніше 20 жовтня 2020 року, 23:59, або в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: 93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, Гвардійський пр.-т 55/3, ГО «Туристична асоціація Луганщини» не пізніше 20.10.2020, 23:59.

   

  Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 20.10.2020, 23:59 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

  Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

  Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 21.10.2020.

   

  Додаткові застереження

  Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

  Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

  Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +38(050) 517 0177

   

Контакти

 • +380505170177 turinfosev@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.