bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на проведення аудиту проєкту

Мета тендеру: відбір незалежної аудиторської компанії для проведення аудиту культурно-мистецького проєкту «Аналіз культурної політики та задоволення потреб полтавців», що реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Кінцевий термін подання пропозицій: 17 вересня 2020 року 23.59 год. (всі пропозиції отримані після кінцевого терміну подання пропозицій розглядатися не будуть).

Оголошення результатів конкурсу: 23 вересня 2020 року

Термін надання послуги: 20-30 жовтня 2020 року (звіт аудитора маємо отримати не пізніше 30 жовтня 2020 року)

Максимальна вартість аудиторських послуг: 25 000,00 (двадцять п’ять тисяч гривень 00 копійок)

Валюта тендеру: гривня

Умови розрахунку: безготівковий розрахунок, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок надавача послуг

Учасники тендеру: аудиторські фірми/компанії, які: не мають стягнень з боку АПУ до аудиторської фірми або до її директора і працівників; можуть залучити до проведення аудиту сертифікованих аудиторів. Досвід проведення фінансового аудиту проєктів неурядових організацій буде розглядатися як перевага.

Не допускаються до участі у тендері аудиторські фірми/ компанії, які не відповідають вимогам Закону України «Про аудиторську діяльність» та умовам тендеру та вимогам до звіту незалежного аудитора з надання впевненості щодо достовірності та відповідності фінальної звітності Грантоотримувача про реалізацію культурно-мистецького проєкту вимогам Українського культурного фонду.

Основні критерії оцінки тендерних пропозицій:

  1. 1.       Вартість послуг.
  2. 2.       Орієнтованість на вимогидо звіту незалежного аудитора з надання впевненості щодо достовірності та відповідності фінальної звітності Грантоотримувача про реалізацію культурно-мистецького проєкту вимогам Українського культурного фонду.
  3. 3.       Досвід проведення фінансового аудиту проєктів неурядових організацій (буде вважатися перевагою).

Для участі у тендері учасники подають такі документи:

  1. Тендерна пропозиція у вигляді листа-зобов‘язання, складеного у довільній формі на офіційному бланку учасника тендеру, з підписом уповноваженої особи, завіреного печаткою. У листі слід зазначити: терміни виконання аудиту проєкту, зобов’язання аудиторської фірми щодо забезпечення якості проведення аудиту із дотриманням принципу незалежності та конфіденційності . Лист включає також цінову пропозицію із розрахунком вартості аудиторських послуг.
  2. Копія свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів.
  3. Реєстраційні документи (виписка, витяг з реєстру платників єдиного податку (якщо Учасник є платником єдиного податку.
  4. Список аудиторів, яких планують залучити до виконання фінансового аудиту.
  5. Рекомендації інших організацій або програм, які користувалися послугами учасника тендеру (також буде перевагою надання портфоліо зі списком організацій, в яких аудиторська фірма/ компанія раніше проводила аудит – якщо це не є порушенням конфіденційності).

Тендерні пропозиції надсилати на електронну адресу: ladyka@iaa.org.ua в темі листа зазначити «Тендерна пропозиція на фінансовий аудит проєкту Українського культурного фонду».

Контактна особа – Крістіна Ладика, тел. 094 963 24 85

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.