bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оргкомітет ХІІІ Національної ЛГБТІ-конференції шукає координатора/-ку оргкомітету

Оргкомітет ХІІІ Національної ЛГБТІ-конференції за сприяння ГО «АЛЬЯНС ГЛОБАЛ» і Національного ЧСЧ-консорціуму та за підтримки Проєкту PITCH в Україні шукає координатора/-ку оргкомітету конференції.

 Координатор/-ка Оргкомітету має виконувати наступні функції та обов’язки:

1) створення та адміністрування ФБ-групи оргкомітету XIII Національної ЛГБТІ-конференції;

2) формування та актуалізація організаційної матриці конференції, що включає інформацію про коспонсорів і співорганізаторів, відомості про їх програмні пріоритети, персональний склад Технічного комітету (ТК) та інші відомості, пов’язані з конференцією;

c) зведення даних про внески коспонсорів;

d) підготовка порядку денного засідань оргкомітету, інформування членів ОК про дату і місце засідань, проактивна модерація, формування протоколів засідань та їх фінальна редакція, інформування оргкомітету про рішення, прийняті на засіданнях ОК і між засіданнями;

e) складання техзавдання для консультантів ТК, узгодження їх з оргкомітетом, допомога в організації конкурсу на заміщення позицій консультантів ТК;

f) участь в складанні техзавдань по іншим активностям в рамках підготовки, проведення та підбиття підсумків конференції (за потреби);

g) ведення первинної документації та листування зі стейкхолдерами, пов’язаного з оргкомітетом;

h) комунікація зі ЗМІ з питань конференції, включаючи інтерв’ю, коментарі, написання постів в соціальних мережах з питань підготовки та проведення конференції.

i) проведення спільних оперативних нарад оргкомітету І техкомітету під час проведення конференції;

j) медіація в разі виникнення конфліктних ситуацій або форс-мажорних обставин.

k) підготовка програмних звітів по конференції і згідно свого техзавдання;

l) підготовка і фіналізація резолюції ХІІІ Національної ЛГБТІ-конференції.

Вимоги до кандидата:

 • Володіння загальною інформацією щодо основних напрямків сучасного ЛГБТІ+ руху та роботи зі спільнотою – адвокація, правозахист, мобілізація спільноти, надання медико-соціальних послуг тощо.
 • Вільне володіння українською мовою (письмовою та усною).
 • Готовність відкрито діяти та позиціонувати себе в інтересах ЧСЧ та ЛГБТІ-спільноти.
 • Фактичне проживання в Києві або в географічній близькості від нього.
 • Креативне мислення, організаторські здібності, хороші комунікаційні навички, висока самоорганізація, націленість на результат.
 • Відсутність явного чи потенційного конфлікту інтересів.
 • Готовність працювати в професійній команді однодумців.
 • Вчасне складання звітності в межах своїх обов’язків.
 • Надання послуг з серпня по жовтень 2020 року (часткова зайнятість).

Зацікавлених спеціалістів/спеціалісток просимо надати своє актуальне резюме. Також в листі просимо коротко надати вашу фінансову пропозицію в гривнях за виконання обсягу робіт, який вказаний вище (бажано мати ФОП ІІІ групи, хоча це не є обов’язковою умовою).

Будь ласка, надсилайте документи на адресу omakhno@ga.net.ua з обов’язковою копією на achernyshev@ga.net.ua, з темою листа “Конкурс на координатора-ку оргкомітету ХІІІ Національної ЛГБТІ-конференції”.

Дедлайн подання резюме та цінової пропозиції – до 17:00 п’ятниці 07 серпня 2020 року. Після дедлайну ми будемо зв’язуватись тільки з успішними потенційними кандидатами та кандидатками для уточнення деталей.

Контакти

 • omakhno@ga.net.ua з копією на achernyshev@ga.net.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.