bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на відбір експерта для проведення фокус-груп

Громадська організація “Смарт освіта” у партнерстві із німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини” https://www.childfund.de)  за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) реалізує проект “Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію”. 

У межах проєкту, оголошено конкурс на відбір експерта для проведення 4-х фокус груп у 2-х пілотних, відібраних організацією школах, для розуміння ситуації, потреб, бачення та упереджень у різних цільових групах щодо теми “суспільної доброчесності”, антикорупції та етичних цінностей. Дві фокус групи будуть проведені із батьківськими спільнотами школи і дві - із вчителями, щоб краще розуміти їхнє сприйняття і ставлення до теми, готовність долучитися до проєкту. 

Напрацювання груп стануть основою для роботи експертів над матеріалами щодо “суспільної доброчесності” та допоможуть краще розуміти бачення і потреби шкільних спільнот, цінності, які вони поділяють, а також культурний контекст в якому знаходяться школи. Пілотування матеріалів на тему “суспільна доброчесність” здійснюватиметься у 24-х початкових класах із 8 відібраних шкіл  Харківської, Івано-Франківської, Кіровоградської та Херсонсокої областей.

Для розроблення таких матеріалів ГО «Смарт освіта» шукає кваліфікованого експерта для проведення фокус груп для виконання таких завдань: 

  • методичний супровід формування питань для фокус груп 

  • спільний відбір шкіл для проведення фокус груп (з урахуванням специфіки регіонів, розміру школи тощо)

  • проведення 4 фокус груп (модерація, запис, розшифрування тексту)

  • аналіз напрацювань і висновки у вигляді пальмового звіту 

Вимоги для експерта для проведення фокус груп:

  • не менше 5 років досвіду роботи із соціологічними дослідженнями, зокрема фокус групами

  • відмінні комунікативні навички

  • досвід роботи із громадськими організаціями

  • перевагою є досвід фасилітації 

Безпосередня організація логістики, учасників, матеріалів, кави-брейк буде забезпечено організацією “Смарт освіта”.

Заявки на участь у відборі мають бути надіслані не пізніше 10.08.2020.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати лист на пошту sm.osvita@gmail.com  із темою “Експерт для проведення фокус групи”. У додатку до листа додайте резюме, перелік  подібних проєктів та досвіду, та в тілі листа - очікувану вартість оплати за проведення 1 фокус-групи. 

Команда залишає за собою право дати відповідь лише відібраним кандидатам

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.