bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс експертів для розроблення навчальних матеріалів із суспільної доброчесності

Громадська організація “Смарт освіта” в партнерстві з німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) реалізує проект “Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію”.

У межах проєкту оголошено конкурс із формування групи експертів зі створення навчальних матеріалів для вчителів та учнів, а також адаптації концепції «суспільної доброчесності» (integrity education) у програму початкової школи НУШ.

Мета проєкту – сприяти розвитку та поглибленню етично-ціннісного компоненту суспільної доброчесності в освітньому процесі через розробку цікавих навчальних матеріалів для початкової школи НУШ. Проєкт створить умови для кращого розуміння вчителями та дітьми понять доброчесності, корупції і етичних суспільних практик і в такий спосіб допомагатиме формувати відповідальне та свідоме молоде покоління українців.

Вимоги до матеріалів, що розроблятимуться:

– Надати загальне розуміння освітянам та громадськості, що таке «суспільна доброчесність», як саме вона може реалізовуватися в школі, зокрема в початкових класах;

– Дати вчителям початкової школи готові інструкції для інтегрування матеріалів у програми 3 та 4 класів (готові розробки, ігри, уроки, квести тощо);

– Дати учням початкових класів цікаві матеріали й заохотити їх робити різні завдання, зокрема і з батьками;

– Стати пілотним матеріалом, який буде в основі подальшого поширення напрацювань у школах та розвитку програм початкової школи.

Для розробки таких матеріалів ГО «Смарт освіта» запрошує в команду таких спеціалістів (описи вакансій читайте в прикріпленнях): 

  • вчитель початкової школи;
  • копірайтер
  • методист
  • психолог
  • експерт із розроблення методичних рекомендацій

Надсилайте резюме на пошту: sm.osvita@gmail.com 

Заявки на участь у відборі мають бути надіслані не пізніше 04.08.2020.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.