bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фахівець з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки

Державна установа  «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на залучення Фахівця з супроводу надання послуг профілактики та догляду і підтримки.

Назва позиції: Фахівець з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки 

Загальна інформація

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь в розробці регуляторної політики  і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Основні обов’язки:

 1. Участь у супервізії роботи надавачів послуг з профілактики та догляду і підтримки (організаційний супровід, прийом звітності та аналіз напрацювань, стратегічне планування тощо);
 2. Здійснення моніторингових візитів з метою верифікації даних та надання технічної допомоги організаціям, що надають послуги профілактики та догляду і підтримки.
 3. Забезпечення контролю за виконанням та відповідністю умовам договорів в межах реалізації програм;
 4. Координація заходів з інституалізації надання послуг з профілактики, догляду та підтримки у зв’язку з ВІЛ, як послуг громадського здоров’я на національному та регіональному рівні;
 5. Комунікація із партнерськими організаціями, залученими до реалізації Плану переходу.
 6. Участь у аналізі чинного законодавства (бюджетної, соціальної та медичної сфери, місцевого самоврядування тощо) у контексті регулювання надання профілактичних послуг та послуг з догляду та підтримки пацієнтам з ВІЛ.
 7. Співпраця з іншими співробітниками Центру, з метою об’єднання зусиль для досягнення поставлених цілей.
 8. Участь у підготовці звітів та публічних виступів за результатами реалізації діяльності;
 9. Звітування та забезпечення якості даних за встановленими формами в рамках впровадження діяльності.

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Прихильність до протидії ВІЛ/СНІДу.
 2. Досвід роботи на аналогічній посаді та/або у сфері ВІЛ/СНІД, громадського здоров’я.
 3. Відповідна вища освіта (громадське здоров’я, соціальні робота, медицина та ін.)
 4. Відмінний рівень роботи з комп’ютером, знання MS Word, MS Excel, MS PowerPoint.
 5. Досвід роботи з електронними системами обліку клієнтів Case++, Syrex, МІС ВІЛ буде перевагою.
 6. Готовність до відряджень по Україні.

Особисті якості та навички: особа, яка обіймає цю посаду, має бути дисциплінованою; організованою; здатною працювати самостійно на результат в умовах напруженого графіку; уважною до деталей.

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте: «133 – 2020 Фахівець з супроводу надання послуг профілактики та догляду і підтримки».

Термін подання документів – до 06 серпня 2020 року, реєстрація документів
завершується о 18:00.

За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи іншою тривалістю контракту.

Контакти

 • Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа
 • будь ласка
 • зазначте: «133 – 2020 Фахівець з супроводу надання послуг профілактики та догляду і підтримки».
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.