bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант із забезпечення роботи з пацієнтами

Благодійна організація «TBpeopleUkraine» спільно з Благодійною організацією «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує конкурс на вакансію«Консультант із забезпечення роботи з пацієнтами» (часткова зайнятість) у рамках проекту «Сталість. Інновації. Результат» (напрямок 10М), який спрямований на забезпечення на національному рівні сталої відповіді на епідемію ТБ в Україні з урахуванням потреб ТБ спільноти в рамках переходу на державне фінансування. До участі запрошуються кандидати з Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської областей.

Завдання в рамках напрямку:

-        забезпечення проведення заходів із пацієнтами з ТБ;

-        проведення груп з пацієнтами, спрямованих на формування їх прихильності до лікування, ознайомлення з їх правами;

-        проведення навчання пацієнтів щодо навичок користування мобільним додатком;

-        аналіз зворотнього зв’язку від пацієнтів з приводу дотримання їх прав, санітарно-побутових умов стаціонарних протитуберкульозних закладів;

-        ін.

Кожен з обраних кандидатів може провести не більше 4 груп з пацієнтами.

Вимоги до кандидатів:

 • зацікавленість в забезпеченні сталості послуг для пацієнтів з ТБ, а також розширенні прав і можливостей та підвищення потенціалу людей, які хворіють або перехворіли на туберкульоз та членів їх родин;
 • обізнаність з епідемічної ситуації з ТБ в країні / регіоні;
 • обізнаність щодо прав пацієнтів з ТБ та їх близького оточення;
 • приналежність до спільноти ТБ;
 • досвід роботи в неурядових організаціях, зокрема на посаді соціального працівника вітається;
 • хороші комунікативні навички.

Термін виконання робіт: травень - грудень 2020 року.      

Перелік документів, які необхідно надати:

 • резюме українською або російською мовою;
 • заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення (Додаток1)  https://bit.ly/2ywKWFb

 

Термін подання документів:  до 28 квітня 2020 року, реєстрація документів завершується о 18.00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: tbpeopleua@gmail.com У темі листа обов’язково зазначте «вакансія_ консультант із забезпечення роботи з пацієнтами _10М, регіон».

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з таким:

 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, за тел. (095) 53-47-467 або на ел. адресу masha.milko@tbpeopleukraine.comОрганізатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проекту.

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.

Контакти

 • тел. (095) 53-47-467 або на ел. адреса masha.milko@tbpeopleukraine.com.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.