bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на вакансію «Консультант із забезпечення роботи з пацієнтами»

Благодійна організація «TBpeopleUkraine» спільно з Centrul PAS оголошує конкурс на вакансію «Консультант із забезпечення роботи з пацієнтами» (часткова зайнятість) у рамках проекту «TB-REP 2.0». До участі запрошуються кандидати з числа медперсоналу протитуберкульозних закладів з усіх областей України.

Завдання в рамках напрямку:

-        забезпечення проведення заходів із пацієнтами з ТБ;

-        проведення груп з пацієнтами, спрямованих на формування їх прихильності до лікування, ознайомлення з їх правами;

-        проведення навчання пацієнтів щодо навичок користування мобільним додатком;

-        аналіз зворотнього зв’язку від пацієнтів з приводу дотримання їх прав, санітарно-побутових умов стаціонарних протитуберкульозних закладів/

Вимоги до кандидатів:

  • зацікавленість в забезпеченні сталості послуг для пацієнтів з ТБ, а також розширенні прав і можливостей та підвищення потенціалу людей, які хворіють або перехворіли на туберкульоз та членів їх родин;
  • обізнаність з епідемічної ситуації з ТБ в країні / регіоні;
  • обізнаність щодо прав пацієнтів з ТБ та їх близького оточення;
  • приналежність до числа медперсоналу протитуберкульозного закладу;
  • хороші комунікативні навички.

Термін виконання робіт: квітень - грудень 2020 року.       

Перелік документів, які необхідно надати:

  • резюме російською або українською мовою.

 

Термін подання документів: до 23 квітня 2020 року, реєстрація документів завершується о 18:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: tbpeopleua@gmail.com У темі листа обов’язково зазначте «вакансія_ консультант із забезпечення роботи з пацієнтами, регіон».

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з таким:

  • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
  • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, за тел. (095) 53-47-467 або на ел. адресу masha.milko@tbpeopleukraine.com. Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проекту.

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.

Контакти

  • (095) 53-47-467 або masha.milko@tbpeopleukraine.com.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.