bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс за процедурою «запит цінових пропозицій» на закупівлю Послуг з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки (заправка та відновлення картриджів), в рамках реалізації проекту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Кінцевий термін подання цінових пропозицій:
«21» квітня 2020 року до 13:00 (включно) за київським часом.

Термін надання послуг: з дати підписання договору - до 31.12.2020 року, а саме:

- Заправка картриджів: не більше 1-го робочого дня з моменту передачі Замовником Виконавцю картриджів з доставкою до Замовника.
- Відновлення картриджів: не більше 1-го робочого дня з моменту передачі Замовником Виконавцю з доставкою до Замовника.

 Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна надсилатись у вигляді кольорових сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу: v.klevtsova@phc.org.ua  з зазначенням у темі листа: «Конкурс на закупівлю послуг з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки (заправка та відновлення картриджів)»,  до уваги: провідного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії.

 

Контакти

  • Клєвцова В.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.