bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант з розробки та проведення тренінгу

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір експерта з комунікацій для проекту «Посилення реалізації РКБТ ВООЗ в Україні».

Назва позиції: Консультант з розробки та проведення тренінгу (комунікації в сфері контролю над тютюном)

 

Інформація щодо установи:

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь у розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють у сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

 

Проект «Посилення реалізації Рамкової Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну» впроваджує Центр громадського здоров’я за фінансової підтримки Міжнародного Фонду із боротьби з туберкульозом та захворюваннями легень (the UNION). Мета проекту - посилити реалізацію Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну в Україні, відповідно до Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку до 2030 року. Проект триває з 1 серпня 2019 до 31 липня 2021 року та впроваджується на національному рівні та у двох пілотних регіонах – Херсонській і Рівненській областях.

 

Основні обов’язки:

 1. Розробка навчальних матеріалів  з питань висвітлення тематики з контролю над тютюном для представників ЗМІ.
 2. Розробка одноденного тренінгу з питань висвітлення тематики з контролю над тютюном для представників ЗМІ (розробка структури тренінгу, презентацій, роздаткових матеріалів тощо).
 3. Проведення одноденного тренінгу з питань висвітлення тематики з контролю над тютюном для представників ЗМІ у двох регіонах – Херсонській та Рівненській областях.
 4. Підготовка звітів за результатами тренінгів.

 

Вимоги до професійної компетентності:

 1. Вища освіта у сфері комунікацій, журналістики, зв’язків з громадськістю, соціальної роботи або суміжних спеціальностей.
 2. Досвід роботи у сфері контролю над тютюном мінімум 1 рік.
 3. Знання Рамкової Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну та чинного законодавства України з контролю над тютюном.
 4. Досвід розробки навчальних матеріалів/ посібників/ тематичних буклетів тощо.
 5. Досвід проведення навчальних семінарів/ тренінгів.
 6. Досвід розробки комунікаційних стратегій.
 7. Вільне володіння українською мовою (усною та письмовою).
 8. Знання англійської мови буде перевагою.
 1. Відмінний рівень роботи з комп’ютером, знання основних програм.

 

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте: «61 – 2020 Консультант з розробки та проведення тренінгу (комунікації в сфері контролю над тютюном)».

 

Термін подання документів – до 15 березня 2020 року, реєстрація документів
завершується о 18:00.

 

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, відібраними для співбесіди. Умови контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

 

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

Контакти

 • Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа
 • будь ласка
 • зазначте: «61 – 2020 Консультант з розробки та проведення тренінгу (комунікації в сфері контролю над тютюном)».
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.