bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Старший координатор заходів в рамках проекту, що фінансується Світовим банком

Для здійснення діяльності за Проектом, Мінветеранів має намір витратити частину коштів Гранту для платежів за консультаційні послуги.

Україна

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Проект подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей

Грант № TF0B0149

 Назва завдання: „Старший координатор заходів в рамках Координаційної платформи з розбудови миру та відновлення, Порталу економічного та соціального відновлення та Міжвідомчої робочої групи”

№ завдання (за Планом закупівель): CS-1-019-IC

Україна отримала від Світового Банку фінансову допомогу (далі - Грант) на реалізацію Проекту подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей (далі -Проект). Проект впроваджується під загальним наглядом Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі - Мінветеранів). Для здійснення діяльності за Проектом, Мінветеранів має намір витратити частину коштів Гранту для платежів за консультаційні послуги.

Консультаційні послуги (надалі - Послуги) передбачають послуги із забезпечення  розвитку потенціалу Мінветеранів та органів місцевого самоврядування, місцевих органів влади громадських об’єднань, представників міжнародних організацій, місцевого бізнесу, і окремих громадян в громаді з планування, координації, управління та реалізації проектів і програм тощо; забезпечення адміністративної підтримки та допомоги Мінветеранів для успішного виконання заходів в рамках Координаційної платформи Порталу даних та подальших заходів в рамках Цільового фонду багатьох партнерів; керування відносинами всередині групи / з іншими організаціями та нагляд за роботою двох консультантів у м. Києві, які займаються підтримкою координації та поширення інформації та забезпечення ефективної координації зі сторони Мінветеранів роботи Міжвідомчої робочої групи з метою досягнення поставлених перед нею цілей. Консультант тісно співпрацюватиме з групою Світового банку, співробітниками Мінветеранів, а також з представниками різних органів державної влади, які входять до складу Міжвідомчої робочої групи для забезпечення ефективної реалізації Координаційної платформи, Порталу даних та функціонування Міжвідомчої робочої групи.

Послуги надаватимуться у м. Києві, а також можливі відрядження по території України.

Послуги надаватимуться протягом стандартного робочого дня, п’ять (5) робочих днів на робочий тиждень (або буде визначено в процесі переговорів з обраним спеціалістом), з місячним випробувальним строком.

Виконання завдання орієнтовно триватиме до 31 травня 2020 року, з можливістю продовження.

Консультант працюватиме в межах затвердженого Технічного завдання, з текстом якого можна ознайомитись за наступним посиланням – Технічне завдання CS-1-019-IC.

Мінветеранів запрошує правомочних фізичних осіб - індивідуальних консультантів (надалі - Консультанти) висловити свою зацікавленість щодо надання Послуг у формі резюме (українською чи англійською мовами). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію щодо відповідності своєї кваліфікації та досвіду для виконання Послуг. Консультанти можуть додавати будь-які інші додаткові матеріали, які можуть підтверджувати наявність заявленого Консультантом досвіду та кваліфікації.

Вимоги до кваліфікації зацікавлених Консультантів наступні.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до Консультанта:

 • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра або магістра (спеціаліста) в сфері проектного менеджменту/ управління/ економіки/ юриспруденції/ інформаційних технологій/ міжнародних відносин;
 • у разі диплому бакалавра – щонайменше 4 роки досвіду роботи за професією. В разі диплому магістра (спеціаліста) – щонайменше 2 роки досвіду роботи за професією;
 • досвід в побудові спроможностей та співпраці/координації дій між органами влади загальнодержавного та місцевого рівнів, громадянським суспільством, а також міжнародними організаціями;
 • досвід розробки стратегій, методик моніторингу та оцінки, в тому числі їх проведення, а також використання інформаційних систем;
 • досвід ведення діалогу між декількома зацікавленими сторонами;
 • досвід управління заходами та  ініціативами;
 • здатність до організації, координації, моніторингу та реалізації завдань;
 • володіння стандартними комп’ютерними програмами на рівні користувача (пакет MS Office);
 • вільне володіння усною та письмовою українською мовою; володіння англійською мовою на рівні не нижче B2 за глобальною шкалою ALTE.

Кваліфікаційні вимоги, які відповідають специфіці завдання та будуть прийматись як перевага:

 • досвід що відноситься до специфіки завдання, зокрема пов’язаний з питаннями конфлікту та відновлення, соціального захисту, реабілітації та адаптації ветеранів, інтеграції внутрішньо переміщених осіб, жителів окупованих територій;
 • досвід розробки аналітичних звітів для спільнот гуманітарних організацій та організацій з розвитку;
 • обізнаність із нормами міжнародного гуманітарного права та робота з питаннями порушень законів і звичаїв війни в умовах конфлікту;
 • досвід роботи з розробки законодавчих та підзаконних актів;
 • наявність практичних знань з основних принципів розробки та управління проектами за різними методологіями (Класичний проектний підхід; PRINCE2, Agile; Scrum; Lean; Kanban; Six Sigma);
 • досвід управлінської (керівної) роботи в організаціях громадянського суспільства, які працюють з питаннями конфлікту та відновлення, реабілітації та адаптації ветеранів, інтеграції внутрішньо переміщених осіб, жителів окупованих територій, керування або координація проектами із зазначених питань;
 • обізнаність з даними геоінформаційних систем та їх аналізом;
 • досвід співпраці зі Світовим банком, Організацією Об’єднаних Націй та іншими міжнародними партнерами в ситуаціях крихкості, конфліктів та насильства.

Зацікавлені консультанти мають звернути увагу на параграф 1.9 „Керівництва: відбір та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку”, опублікованого Світовим банком у січні 2011 року зі змінами від липня 2014 року, що визначає політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.

Відбір консультантів здійснюватиметься за процедурою відбору індивідуальних консультантів (IC), за правилами встановленими у вищевказаному Керівництві.

Зацікавлені Консультанти можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче контактною інформацією з 10:00 до 18:00 окрім вихідних днів:

Контактна особа:      Володимир Воротюк

Телефон:   + 38 (044) 536-92-55

Ел.пошта: vorotyuk@outlook.com

Висловлення зацікавленості слід направляти електронною поштою за наведеною нижче адресою до 17:00(за місцевим часом) 5 березня 2020 року.

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Секретарю Тендерного Комітету – Бригінець Я.М.

Тема листа – “Висловлення зацікавленості - CS-1-019-IC, Старший координатор заходів в рамках Координаційної платформи з розбудови миру та відновлення, Порталу економічного та соціального відновлення та Міжвідомчої робочої групи ”

Ел.пошта:     brigin@ukr.net, обов’язкова копія vorotyuk@outlook.com.

Контакти

 • + 38 (044) 536-92-55
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.